Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


michu napisał(a):Ma ktoś Kalińskiego owal XXL lub XL w 1p ? Nie ma w temacie fotel





michu napisał(a):Na hasło LeonClub macie zniżkę 40 zł na końcówkę


panzer89 napisał(a):Pytanie michu do Ciebie w sprawie tej końcówki. Jak ona jest montowana? Na śruby czy spawana?

adrusek napisał(a):Niby to kwasiak ale rudy nalot wychodzi u mnie tak więc za tyle kasy nie polecam



Sebool2006 napisał(a):Uderz do sporttiga z Warszawy robi końcówki na zamówienie


Sebool2006 napisał(a):Moi znajomi co brali u ultera to narzekali bo rdzewialy.


michu napisał(a):będziesz robił 4 rury z tyłu ? po 2 na stronę czy jak chcesz robić? jest tyle tego na rynku więc coś wybierzesz na pewno



Powrót do VAG - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości