Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior












elemenateur napisał(a):24010901231 ate nr tył
13046028202 ate nr tył klocki
rozważ jeszcze przy szukaniu cena/jakość - ferodo.
Pozdrówki
marcin




Lewian napisał(a):tu czynnikiem decydującym powinno być to by czas nie zżarł szybciej tych tarcz czy klocków niż zdążą się zużyć.


















sławek napisał(a):Dlaczego bez sensu?





franek581 napisał(a):Panowie, nada się taki komplet do ASV?
Tarcze- http://allegro.pl/tarcze-hamulcowe-ate- ... 73985.html
Klocki- http://allegro.pl/klocki-ate-tyl-seat-i ... 86881.html
Dodam, że nie mam jakiś wielkich wymagań.. oby tarcze się nie pogięły i aby hamowało..






franek581 napisał(a):Panowie.. jeszcze jedno pytanie. Jestem zupełnie zielony. Jakie wymiary mają mieć tarcze na tył?

Martinus1985 napisał(a):Właśnie ja kupuje Zimmermanna + Ferodo na przód.
Mam nadzięję, że będzie dobrze.




lysaglaca napisał(a):Panowie jak to jest z tym odpowietrzeniem pompy ABS wymienilem ostatnio heble z przodu spuscilem płyn i zapałem nowy odpowietrzylem ale wydaje mi się ze reakcja pedala hamulca na cały układ jakby się minimalnie pogorszyła???
nabazgrane z pilota do lodówki













Powrót do VAG - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości