Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Wyciek oleju z haldex'a

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Wyciek oleju z haldex'a

Postprzez Nosio » 31 maja 2026, 09:09

Witam. Auto Leon 1m1 haldex 1gen. Mam problem wycieka olej z wężyka odpowietrzającego haldex. Ten co idzie od haldexa do nadwozia. Mam pytanie jaka jest przyczyna tego wycieku.
Zobacz Profil
Nosio
Stella +
Stella +
 
Posty: 39
Dołączył(a): 23 maja 2013, 17:24
Auto: Seat Leon
Silnik: BCB 1.6

Reklama

Re: Wyciek oleju z haldex'a

Postprzez DzieX » 26 czerwca 2026, 07:45

Może ktoś za dużo oleju wlał?
SEAT Toledo .:R32 4x4 DSG facebook blog | SEAT Leon
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
DzieX
Sport
Sport
 
Posty: 558
Dołączył(a): 13 sierpnia 2010, 11:50
Lokalizacja: Nadarzyn
Region: mazowieckie
Auto: Toledo 1M V6 BHE
Silnik: benzyna inny


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron