Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


coolibeer napisał(a):ali napisał(a):michał kozak napisał/a:
COLLIBRA
CzAdo napisał(a):ali, hehehe napoczatku tez myslalem ze COOLIBEER to COLIBER
Very FunyCOOL qul i to i BEER to piwo Pani Maju?
Alji i Ćądó
Ali to ja juz wiem dlaczego masz taki krotki nick

Patee napisał(a):Thx - 3 komplety
barth napisał(a):ja mam do 3M
Paula napisał(a):jestem jeszcze w Norwegii i bede okolo 16go grudnia w domu











dave napisał(a):Michale to inaczej zrobmy... powiedzmy ze progi na ktore ja sie pisalem przyjada po prostu do ciebie. nie bedziesz musial czekac. ja na razie nie jestem zdecydowany na kpl TSa wiec moge sobie zamowic u Patryka pozniej.

mm.max napisał(a):zobaczyć czy one dokładnie pasują do
txh napisał(a):dokladnie, bardzo dokladnie, moje w sobote pojda do lakierowania juz

barth napisał(a):sikkens




txh napisał(a):moje w sobote beda pewnie zakladane i wtedy beda tez fotki


txh napisał(a):moje w sobote beda pewnie zakladane i wtedy beda tez fotki



Patee napisał(a):TXH zalozyl progi, mialem okazje widziec juz Leonka jak bylem w wawie
zdjecia cykniete przez TXH czekam na emaila i wstawie
pozdro
p.s. Grisza sniegi mowisz hehe ja leonem od 3 dni nie jezdze tylko RAV4 tak zasypalo

txh napisał(a):w ciagu 24h dostarcze foto
txh napisał(a):fotki zostaly wczoraj wieczorkiem wyslane do Patee
Powrót do VAG - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości