Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



michał kozak napisał(a):MenIB on u siebie zamontował ESP
MenIB napisał(a):niedlugo bedzie manual ze zdjeciami

mm.max napisał(a):liczysz na dożywotnie zwolnienie ze składki
mm.max napisał(a):a jakie graty są potrzebne do upgrade TCS na ESP

MenIB napisał(a):ABS MARK 60

Grześ napisał(a):jak to sprawdzic co siedzi u mnie w aucie?






RyszardCyrano napisał(a):MenIB ma strasznego farta przy kupowaniu części

AdamTower napisał(a): ManIB zrobił super instrukcje

AdamTower napisał(a):ale samemu w życiu tego nie jetem w stanie zrobić.


kriz napisał(a):Czy ESP wlaczone jest sygnalizowane zapalona kontrolka czy odwrotnie?





DanoTDi napisał(a):Chyba że dla ciebie dorbienie wiazki z ASV-a na ARL-a to żaden problem i dałbys sobie z tym rade żeby go odpalić ?

MenIB napisał(a):hehe , no pewnie , tylko kiedy ja bym na to znalazl czas Smile



Adi66 napisał(a):TCM







co jest bzduraDzieX napisał(a):(full wypas):















Powrót do VAG - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości