Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior





Grześ napisał(a):dave, czy one sie zeczywiscie roznia moze wiesz czym





Grześ napisał(a):a sruba spustowa??
Grześ napisał(a):najprawdopodobniej jest tak ze jak dajesz w palnik to cisnienie rosnie zalacza sie tyl i wtedy dochodzi do wycieku












Jeżeli rozmiar korka jest 46 to Ci podejdzie. Może pojechać do marana - ostatnio jak byłem na serwisie haldexa to ich nauczyliśmy jak się to powinno robić. Może jeszcze nie zapomnieli. Jak nie to podbij do marcina_tdi jak będzie klucz to powinien sobie poradzić.Michael82 napisał(a):Jak myślicie, czy takim kluczem odkręcę filtr oleju?
http://allegro.pl/zil-157-gaz-69-gaz-67 ... 39933.html




Michael82 napisał(a):olej + filtr około 200zł
robocizna 140, ale dali mi rabatzapłaciłem 100zł
Razem 300zł i fakturka


marcus415 napisał(a):Jak ja zmienialem olej i filtr w haldexie, to za czesci zaplacilem jakies 130zl w sklepie internetowym + wymiana w ASO Seata w kielcach 30zl.
Razem 160zl i fakturki


Kołek napisał(a):filtr haldex 02D525558 80
oring haldex N90984701 6
olej haldex G052175A1 63
[/url]

berthold_ns napisał(a):trzeba belkę opuścić,rozkręcić półosie,wał itp









Grześ napisał(a):chodzi Ci o przekładnie katową nr uszczelniacza 09a409400 wymiana bardzo prosta śruba M24 kołnierz i uszczelniacz


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości