Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior















belzi napisał(a):grabol, opcje sa 3:
1. wycinasz w swoim dziure
2. kupujesz zderzak od wersji sport (z silnikiem 1.8 T) z wycieta juz dziura
3. kupujesz zderzak od TSa/Cupry i rzezbisz z wydechem
Ad.1
Taki zderzak wyglada ta:
Obrazek









lukero-madnes napisał(a):dwie zagięte końcówki i dospawać końcówki ultera



PaVLo napisał(a):Tutaj mam pytanie, jaki polecacie (linki) kupić do silnika 1.9TDI ARL ?, czy te podane poniżej będą dobre i pasować p&p ?"






i dodatkowo zaleciał trochę rudąLesoto napisał(a):Piszę to z własnego doświadczenia z Ulterem, który brzmi jak cichy pierd
jest fajnie podczas odpalenia i przy wyższych obrotach. I to chyba tyleLesoto napisał(a):U BoroBoro MG brzmi lepiej, ale czy na tyle by ukręcić wora? Nie sądzę!

transit_master napisał(a):i dodatkowo zaleciał trochę rudą![]()



sebastianss1 napisał(a):moim zdaniem ten http://allegro.pl/seat-leon-i-1-tdi-tlu ... 65024.html
wyglada przyzwoicie i cena jest dobra brac i zakladać cieszyć siE
florek napisał(a):Też jest firma EL-TEC - może tam spróbuj. Ja się przymierzam aby końcowy z kwasówki zrobić koszt. ok. 550zł i wzór taki jak ja chcem.

Powrót do Leon 1 - Tuning - Warsztat
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości