-
- [ALL] Dziwne spawy w podwoziu
przez wit3k » 29 stycznia 2010, 14:26
- 25 Odpowiedzi
- 4299 Wyświetlone
- Ostatni post przez wit3k
31 stycznia 2010, 12:34
-
- [TDI PD] delikatne wycie na 5-ce po zdjęciu nogi z gazu
przez peter174 » 21 czerwca 2009, 19:07
- 5 Odpowiedzi
- 1962 Wyświetlone
- Ostatni post przez adii100
30 stycznia 2010, 16:05
-
- [PB Turbo] Zaciski Brembo-schodzący klar...
przez Madnes » 30 stycznia 2010, 12:28
- 3 Odpowiedzi
- 687 Wyświetlone
- Ostatni post przez AdamekMMz
30 stycznia 2010, 14:54
-
- Toledo problem z szybami, centralnym zamkiem i oświetleniem
przez todhunter » 18 października 2009, 16:59
- 10 Odpowiedzi
- 3438 Wyświetlone
- Ostatni post przez Robson7
29 stycznia 2010, 23:50
-
- [ALL] Pekniecie przedniej szyby.
przez Runner79 » 24 stycznia 2010, 18:02
- 10 Odpowiedzi
- 2333 Wyświetlone
- Ostatni post przez mogawi
29 stycznia 2010, 21:33
-
- Zderzak przedni do TDI
przez śmiechu » 27 stycznia 2010, 01:29
- 2 Odpowiedzi
- 995 Wyświetlone
- Ostatni post przez śmiechu
28 stycznia 2010, 21:18
-
- Siłowniki klapy tylnej
przez kulik84 » 23 stycznia 2010, 11:19
- 5 Odpowiedzi
- 2148 Wyświetlone
- Ostatni post przez kulik84
25 stycznia 2010, 15:48
-
- łożysko czy przegub??
przez kobak83 » 24 marca 2009, 21:21
- 11 Odpowiedzi
- 4018 Wyświetlone
- Ostatni post przez Marcin44
23 stycznia 2010, 18:04
-
- [ALL] Haldex - zmiana sterownika.
przez marcin_kielce » 13 grudnia 2009, 13:28
- 14 Odpowiedzi
- 3924 Wyświetlone
- Ostatni post przez marcin_kielce
23 stycznia 2010, 00:52
-
- [ALL] Licznik-do czego to służy?
przez wit3k » 20 stycznia 2010, 16:20
- 15 Odpowiedzi
- 3086 Wyświetlone
- Ostatni post przez Kozak
22 stycznia 2010, 23:47
-
- Moduł komfortu
przez wiesiek3d » 17 stycznia 2010, 15:55
- 2 Odpowiedzi
- 1838 Wyświetlone
- Ostatni post przez yarot
22 stycznia 2010, 23:21
-
- Zamek drzwi - tył
przez siumak » 8 lipca 2009, 19:45
- 15 Odpowiedzi
- 4835 Wyświetlone
- Ostatni post przez comar
21 stycznia 2010, 07:24
-
- [ALL] Demontaż lusterka po lifcie
przez rydzudzik » 18 stycznia 2010, 19:01
- 4 Odpowiedzi
- 1327 Wyświetlone
- Ostatni post przez rydzudzik
19 stycznia 2010, 22:47
-
- [TDI VP] Tuning ala Zetor
przez mik » 19 stycznia 2010, 00:20
- 3 Odpowiedzi
- 579 Wyświetlone
- Ostatni post przez AdamekMMz
19 stycznia 2010, 12:16
-
- [ALL] Temat lakieru na leonie ponownie...
przez bdbartek » 18 stycznia 2010, 11:37
- 12 Odpowiedzi
- 2143 Wyświetlone
- Ostatni post przez niedzwiedz11
19 stycznia 2010, 11:00
-
- Problem z centralnym zamkiem.
przez 19MeRoL38 » 17 stycznia 2010, 18:19
- 1 Odpowiedzi
- 804 Wyświetlone
- Ostatni post przez Kozak
18 stycznia 2010, 01:30
-
- [ALL] Wymiary podłogi bagażnika
przez l0rd » 13 stycznia 2010, 22:57
- 7 Odpowiedzi
- 2984 Wyświetlone
- Ostatni post przez l0rd
15 stycznia 2010, 13:37
-
- [ALL] Dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu na obciążonym silnik
przez mro » 14 stycznia 2010, 21:46
- 2 Odpowiedzi
- 930 Wyświetlone
- Ostatni post przez mro
14 stycznia 2010, 22:06
-
- [PB wolnossąca] Pasy bezpieczeństwa z napinaczami
przez kanti » 11 stycznia 2010, 10:07
- 6 Odpowiedzi
- 2279 Wyświetlone
- Ostatni post przez kanti
13 stycznia 2010, 19:13
-
- Swap tapicerki z TS-owej na jasną skórę + alcantarę
przez szyszek86 » 10 stycznia 2010, 17:33
- 7 Odpowiedzi
- 2193 Wyświetlone
- Ostatni post przez Staszek20VT
11 stycznia 2010, 20:23
-
- Trzpień od wycieraczek
przez maberek » 2 sierpnia 2009, 11:37
- 6 Odpowiedzi
- 2600 Wyświetlone
- Ostatni post przez bacardi
10 stycznia 2010, 14:10
-
- Cupra a TS/FR? Wersje w UK
przez budzik » 10 stycznia 2010, 11:54
- 1 Odpowiedzi
- 904 Wyświetlone
- Ostatni post przez antoś
10 stycznia 2010, 12:41
-
- [ALL] Otwarty spryskiwacz reflektora
przez Maximus_89 » 4 stycznia 2010, 10:56
- 4 Odpowiedzi
- 1394 Wyświetlone
- Ostatni post przez tomek138
9 stycznia 2010, 16:41
-
- [ALL] Skrzywiony fotel kierowcy + podwiewa z drzwi ?
przez mro » 5 stycznia 2010, 16:22
- 10 Odpowiedzi
- 2324 Wyświetlone
- Ostatni post przez antoś
6 stycznia 2010, 18:36
-
- Skóra na kierownicę
przez kobak83 » 29 maja 2009, 07:33
- 10 Odpowiedzi
- 3077 Wyświetlone
- Ostatni post przez kamil_n
4 stycznia 2010, 16:58
-
- [ALL] Radio, jego kod i inne ustawienia
przez tadeusz0112 » 3 stycznia 2010, 02:44
- 4 Odpowiedzi
- 1415 Wyświetlone
- Ostatni post przez wgi
3 stycznia 2010, 13:00
-
- [TDI VP] Alarm do centralnego
przez wiesgaj » 29 grudnia 2009, 12:30
- 2 Odpowiedzi
- 624 Wyświetlone
- Ostatni post przez wiesgaj
2 stycznia 2010, 13:53
-
- Elektryczne szyby z tyłu
przez tomzi » 12 listopada 2009, 22:19
- 2 Odpowiedzi
- 2040 Wyświetlone
- Ostatni post przez Axee
1 stycznia 2010, 23:25
-
- Włącznik świateł
przez tomzi » 12 listopada 2009, 10:26
- 1 Odpowiedzi
- 978 Wyświetlone
- Ostatni post przez Damianjg
1 stycznia 2010, 14:52
-
- Brak świateł stopu
przez leongrzeska » 11 sierpnia 2008, 11:50
- 10 Odpowiedzi
- 3793 Wyświetlone
- Ostatni post przez bacardi
31 grudnia 2009, 15:40
Powrót do Strona główna forum
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości
Twoje uprawnienia w tym dziale
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników