-
- Drganie, nierówna praca!!!
przez 16czarny16 » 7 sierpnia 2009, 20:40
- 6 Odpowiedzi
- 1804 Wyświetlone
- Ostatni post przez konstant
12 sierpnia 2009, 19:51
-
- Seria zrób to sam
przez tsubocz » 12 sierpnia 2009, 13:16
- 2 Odpowiedzi
- 1196 Wyświetlone
- Ostatni post przez tsubocz
12 sierpnia 2009, 13:30
-
- Historia auta
przez Gucio » 11 sierpnia 2009, 14:41
- 3 Odpowiedzi
- 709 Wyświetlone
- Ostatni post przez Gucio
12 sierpnia 2009, 08:29
-
- znaczki na tylniej klapie
przez zubol » 11 sierpnia 2009, 09:26
- 2 Odpowiedzi
- 849 Wyświetlone
- Ostatni post przez kamil-leon
11 sierpnia 2009, 09:40
-
- Problem po wymianie sprzęgła.
przez mikromis » 8 sierpnia 2009, 14:30
- 1 Odpowiedzi
- 814 Wyświetlone
- Ostatni post przez lec
10 sierpnia 2009, 13:32
-
- Migająca lampka temperatury silnika
przez Robson7 » 5 sierpnia 2009, 19:32
- 4 Odpowiedzi
- 818 Wyświetlone
- Ostatni post przez Axee
8 sierpnia 2009, 00:04
-
- brak ładowania
przez kobak83 » 2 sierpnia 2009, 13:36
- 6 Odpowiedzi
- 1460 Wyświetlone
- Ostatni post przez kobak83
6 sierpnia 2009, 15:32
-
- Problem z zaciskiem
przez Misiek88 » 31 lipca 2009, 13:43
- 3 Odpowiedzi
- 1333 Wyświetlone
- Ostatni post przez roosman
5 sierpnia 2009, 13:47
-
- Ja i moje Leon Legend
przez tninja » 23 czerwca 2009, 15:37
- 22 Odpowiedzi
- 5014 Wyświetlone
- Ostatni post przez tninja
4 sierpnia 2009, 17:12
-
- Czujnik paliwa źle pokazuje
przez dejw84 » 9 grudnia 2008, 21:38
- 6 Odpowiedzi
- 1256 Wyświetlone
- Ostatni post przez dejw84
31 lipca 2009, 16:33
-
- Poduszki stabilizatora przód - 21 czy 23 ?
przez yorgi » 27 lipca 2009, 11:01
- 3 Odpowiedzi
- 950 Wyświetlone
- Ostatni post przez erol
27 lipca 2009, 12:08
-
- [ALL] Gaszenie świateł w Leonie - dziwna sprawa.
przez Lechu1777 » 25 lipca 2009, 14:52
- 4 Odpowiedzi
- 1550 Wyświetlone
- Ostatni post przez Kozak
26 lipca 2009, 12:14
-
- znaczek na tylna klapę cupra 4 (arl)
przez pheno » 24 lipca 2009, 18:12
- 3 Odpowiedzi
- 1572 Wyświetlone
- Ostatni post przez marcin_kielce
25 lipca 2009, 13:57
-
- [TDI PD] leon 2004 1.9 tdi 110 km 2004 r
przez davidov26 » 23 lipca 2009, 11:35
- 3 Odpowiedzi
- 738 Wyświetlone
- Ostatni post przez 16czarny16
23 lipca 2009, 14:23
-
- Blokada cięgna (linki, pancerza) biegów?
przez oldfox » 19 lipca 2009, 11:46
- 1 Odpowiedzi
- 859 Wyświetlone
- Ostatni post przez kalumet
19 lipca 2009, 15:26
-
- Listwa drzwi , okleina na słupkach - Pomoc
przez 16czarny16 » 17 lipca 2009, 05:32
- 2 Odpowiedzi
- 1050 Wyświetlone
- Ostatni post przez 16czarny16
17 lipca 2009, 11:43
-
- [TDI VP] Samoistne opuszczanie się szyby
przez MaximusProximus » 24 maja 2009, 23:12
- 2 Odpowiedzi
- 755 Wyświetlone
- Ostatni post przez 16czarny16
15 lipca 2009, 02:39
-
- Stuki z przedniego fotela
przez Mega » 26 czerwca 2009, 13:33
- 5 Odpowiedzi
- 2184 Wyświetlone
- Ostatni post przez wyrzykVR
14 lipca 2009, 21:35
-
- Jaką chłodnicę do klimy ? Czy warto na aukcji ?
przez borut » 9 lipca 2009, 13:32
- 2 Odpowiedzi
- 1119 Wyświetlone
- Ostatni post przez borut
9 lipca 2009, 21:13
-
- rozebranie drzwi tylnych
przez kobak83 » 9 lipca 2009, 13:32
- 1 Odpowiedzi
- 705 Wyświetlone
- Ostatni post przez gadula007
9 lipca 2009, 16:11
-
- Wystrzeliła mi poduszka powietrzna w fotelu pasażera przy
przez kanti » 8 czerwca 2009, 20:38
- 4 Odpowiedzi
- 1889 Wyświetlone
- Ostatni post przez kanti
8 lipca 2009, 20:32
-
- Co to za kostka
przez matadorRS » 5 marca 2009, 13:20
- 20 Odpowiedzi
- 4877 Wyświetlone
- Ostatni post przez robi723
7 lipca 2009, 19:15
-
- problemy techniczne - drążek kierownicy i lusterka
przez pz » 6 lipca 2009, 14:10
- 1 Odpowiedzi
- 888 Wyświetlone
- Ostatni post przez peter174
6 lipca 2009, 14:17
-
- [ALL] Sensor zderzeniowy G180 - gdzie się znajduje?
przez mmlocost » 18 czerwca 2009, 17:18
- 5 Odpowiedzi
- 4798 Wyświetlone
- Ostatni post przez kamil-leon
3 lipca 2009, 09:58
-
- Wymiana skrzyni biegów
przez RaceMan » 1 lipca 2009, 13:54
- 4 Odpowiedzi
- 1102 Wyświetlone
- Ostatni post przez dzordzu
2 lipca 2009, 19:26
-
- Gdzie kupić i jak wymienić łożysko klimy ?
przez boruta » 26 czerwca 2009, 12:08
- 4 Odpowiedzi
- 1238 Wyświetlone
- Ostatni post przez belzi
26 czerwca 2009, 14:42
-
- Haldex
przez RaceMan » 19 czerwca 2009, 21:44
- 10 Odpowiedzi
- 2452 Wyświetlone
- Ostatni post przez PAWEL20VT4
22 czerwca 2009, 21:26
-
- Co odpowiada za ściemnianie, opóźnianie lampki wewnętrznej?
przez Tom_s » 18 czerwca 2009, 17:12
- 3 Odpowiedzi
- 1369 Wyświetlone
- Ostatni post przez ddaria74
18 czerwca 2009, 22:22
-
- [ALL] Przegub do Leonka
przez aoln » 14 maja 2009, 16:07
- 7 Odpowiedzi
- 3704 Wyświetlone
- Ostatni post przez mierzejino
18 czerwca 2009, 19:06
-
- ciepły tunel środkowy
przez kalumet » 16 czerwca 2009, 16:08
- 3 Odpowiedzi
- 1333 Wyświetlone
- Ostatni post przez kicoro
18 czerwca 2009, 12:50
Powrót do Strona główna forum
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Twoje uprawnienia w tym dziale
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników