-
- Nietypowy Klucz do felg
przez macios81 » 27 grudnia 2008, 23:57
- 3 Odpowiedzi
- 1321 Wyświetlone
- Ostatni post przez macios81
28 grudnia 2008, 01:39
-
- Fotele kubełkowe wersja Angielska
przez Marianek » 23 grudnia 2008, 18:14
- 6 Odpowiedzi
- 2212 Wyświetlone
- Ostatni post przez Marianek
24 grudnia 2008, 22:17
-
- Centralny zamek
przez Gucio » 18 października 2008, 06:21
- 19 Odpowiedzi
- 5409 Wyświetlone
- Ostatni post przez zajkos10
24 grudnia 2008, 09:46
-
- Leonik I mi cieknie
przez jacek505 » 22 grudnia 2008, 15:57
- 2 Odpowiedzi
- 1573 Wyświetlone
- Ostatni post przez jacek505
22 grudnia 2008, 18:05
-
- [ALL] szumy spod uszczelek drzwi przy wyższych prędkościach
przez jarcik » 22 grudnia 2008, 09:37
- 2 Odpowiedzi
- 1368 Wyświetlone
- Ostatni post przez jarcik
22 grudnia 2008, 14:02
-
- Lusterko elektryczne
przez Gucio » 17 grudnia 2008, 09:34
- 2 Odpowiedzi
- 1483 Wyświetlone
- Ostatni post przez Arci9
20 grudnia 2008, 21:09
-
- Środek do czyszczenia nagrzewnicy
przez tomzi » 18 grudnia 2008, 07:46
- 4 Odpowiedzi
- 2682 Wyświetlone
- Ostatni post przez Violetta W-ch
20 grudnia 2008, 17:19
-
- Łancuchy
przez Kedar » 15 grudnia 2008, 17:34
- 6 Odpowiedzi
- 1563 Wyświetlone
- Ostatni post przez __radmak__
16 grudnia 2008, 08:21
-
- Głośny ABS
przez kryha25 » 13 grudnia 2008, 10:43
- 6 Odpowiedzi
- 2163 Wyświetlone
- Ostatni post przez kalumet
14 grudnia 2008, 23:58
-
- zle wywazone półoski;/
przez paul78 » 13 grudnia 2008, 10:54
- 2 Odpowiedzi
- 1028 Wyświetlone
- Ostatni post przez paul78
13 grudnia 2008, 21:34
-
- wskazówki zegarów
przez CZARNY1 » 11 grudnia 2008, 20:07
- 2 Odpowiedzi
- 1127 Wyświetlone
- Ostatni post przez Monika
12 grudnia 2008, 11:23
-
- Wachacz do wymiany?? - jaki
przez M@riusz » 9 grudnia 2008, 21:14
- 3 Odpowiedzi
- 1588 Wyświetlone
- Ostatni post przez Axee
11 grudnia 2008, 02:34
-
- mam problem z trzeszczacymi plastikami na drzwiach
przez darek310 » 25 listopada 2008, 19:27
- 10 Odpowiedzi
- 3427 Wyświetlone
- Ostatni post przez konstant
6 grudnia 2008, 12:48
-
- [TDI PD] przepalony żarnik lub uszkodzona przetwornica
przez Arci9 » 5 grudnia 2008, 10:06
- 2 Odpowiedzi
- 1369 Wyświetlone
- Ostatni post przez Arci9
5 grudnia 2008, 10:42
-
- Kilka pytań dot. obsługi, wrażeń z Haldexa
przez lechup » 1 grudnia 2008, 22:18
- 5 Odpowiedzi
- 2294 Wyświetlone
- Ostatni post przez ccolino
3 grudnia 2008, 17:43
-
- Kontrolka zamknięcia klapy bagażnika - cały czas świeci
przez tomow » 1 grudnia 2007, 14:33
- 4 Odpowiedzi
- 1332 Wyświetlone
- Ostatni post przez Matryx
2 grudnia 2008, 15:30
-
- Dziwnie zachowujący się pedał hamulca
przez bartustab » 27 listopada 2008, 16:22
- 4 Odpowiedzi
- 1518 Wyświetlone
- Ostatni post przez Marcin_TDI
28 listopada 2008, 09:55
-
- Zaslepki progow
przez szyszek86 » 22 listopada 2008, 15:46
- 5 Odpowiedzi
- 2223 Wyświetlone
- Ostatni post przez KRZYSIEK TDI
24 listopada 2008, 19:39
-
- Skrzynia biegów - coś nie tak :(
przez AdamTower » 15 kwietnia 2005, 10:43
- 25 Odpowiedzi
- 9807 Wyświetlone
- Ostatni post przez johny
24 listopada 2008, 16:43
-
- Nierówna praca silnika po wymianie dwumasu
przez Micz » 1 października 2008, 22:15
- 25 Odpowiedzi
- 8550 Wyświetlone
- Ostatni post przez Micz
20 listopada 2008, 14:49
-
- Wymiana zderzaka na TS co z halogenami
przez tomzi » 18 listopada 2008, 08:19
- 1 Odpowiedzi
- 1084 Wyświetlone
- Ostatni post przez belzi
18 listopada 2008, 08:51
-
- Climatronic - problem :/
przez Fliper84 » 17 listopada 2008, 20:38
- 1 Odpowiedzi
- 1164 Wyświetlone
- Ostatni post przez bono
17 listopada 2008, 20:44
-
- [ALL] Climatronic w 1.9 TDI AHF
przez Wilczek__85 » 2 listopada 2008, 19:51
- 2 Odpowiedzi
- 1394 Wyświetlone
- Ostatni post przez telkom
17 listopada 2008, 12:05
-
- [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?
przez kungas » 16 listopada 2008, 08:38
- 7 Odpowiedzi
- 3052 Wyświetlone
- Ostatni post przez kungas
17 listopada 2008, 08:04
-
- ogólny problem od strony kierowcy...
przez tomek138 » 14 listopada 2008, 08:06
- 9 Odpowiedzi
- 3340 Wyświetlone
- Ostatni post przez tomek138
15 listopada 2008, 12:16
-
- HELP!!!! Przekładnia od układu wspomagania zaniemogła
przez czar » 30 maja 2006, 08:05
- 6 Odpowiedzi
- 2776 Wyświetlone
- Ostatni post przez sleeper
13 listopada 2008, 14:14
-
- Klimatronic - lamerskie pytanie
przez Gucio » 13 listopada 2008, 10:30
- 3 Odpowiedzi
- 1698 Wyświetlone
- Ostatni post przez Arci9
13 listopada 2008, 12:21
-
- [ALL] Niezidentyfikowany element na tunelu śr. od strony pas
przez antoś » 10 listopada 2008, 23:50
- 11 Odpowiedzi
- 3790 Wyświetlone
- Ostatni post przez mtz
12 listopada 2008, 22:00
-
- Przegląd Leona TDI
przez tsubocz » 10 listopada 2008, 22:31
- 6 Odpowiedzi
- 2595 Wyświetlone
- Ostatni post przez tsubocz
12 listopada 2008, 18:37
-
- [ALL] +12V po uruchomieniu silnika/alternatora
przez sleeper » 10 listopada 2008, 16:06
- 4 Odpowiedzi
- 2059 Wyświetlone
- Ostatni post przez sleeper
11 listopada 2008, 20:03
Powrót do Strona główna forum
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Twoje uprawnienia w tym dziale
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników