Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Kamera cofania

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Kamera cofania

Postprzez toshimin » 15 maja 2026, 19:07

Witam;)
Wypadła mi soczewka z tylnej kamerki nr. 5WA 980 556 B więc założyłem nową o nr 5WA 980 556 D no i zonk na liczniku wywała błąd kamery i pokazuje tylko parktroniki na wyświetlaczu. Czyżby uszkodzona kamerka mi się trafiła? Czy trzeba coś dokodować\zaadaptować?

-- 15 maja 2026, 20:07 --

Dla kolejnych : jeśli kupicie nową kamerke jak ja to trzeba ja online sparametryzowac do auta więc delikatnie mowiac droga zabawa...
Jesli jakimś cudem kupicie od takiego samego modelu to wystarczy przepisac long coding.
Zobacz Profil
toshimin
Stella
Stella
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2026, 19:01
Region: wielkopolskie
Auto: Leon IV
Silnik: DTTA 2.0

Reklama

Re: Kamera cofania

Postprzez kiszman3000 » 3 czerwca 2026, 13:33

Cześć, który rocznik Leona MK4 masz?
Ja mam z listopada 2020…kamerka wypadła mi 2 tyg temu. Niestety wklejenie jej to masakra, obraz jest rozjechany w bok. Chciałem zamówić z Ali 5WA980556D - bo widzę, że jest sporo pozytywnych komentarz przy aukcji, gdzie ludzie z Leonem MK4 piszą, że jest plug and play i tyle, ale tu widzę, że jest zupełnie inaczej. Obstawiałem w ciemno że mam po prostu 556C, ale widzę, że u Ciebie byłą 556B?
Zobacz Profil
kiszman3000
Stella
Stella
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 czerwca 2026, 13:28
Region: wielkopolskie
Auto: Leon MK4
Silnik: benzyna turbo inny


Powrót do Leon 4 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość