Kamera cofania
Witam;)
Wypadła mi soczewka z tylnej kamerki nr. 5WA 980 556 B więc założyłem nową o nr 5WA 980 556 D no i zonk na liczniku wywała błąd kamery i pokazuje tylko parktroniki na wyświetlaczu. Czyżby uszkodzona kamerka mi się trafiła? Czy trzeba coś dokodować\zaadaptować?
-- 15 maja 2026, 20:07 --
Dla kolejnych : jeśli kupicie nową kamerke jak ja to trzeba ja online sparametryzowac do auta więc delikatnie mowiac droga zabawa...
Jesli jakimś cudem kupicie od takiego samego modelu to wystarczy przepisac long coding.
Wypadła mi soczewka z tylnej kamerki nr. 5WA 980 556 B więc założyłem nową o nr 5WA 980 556 D no i zonk na liczniku wywała błąd kamery i pokazuje tylko parktroniki na wyświetlaczu. Czyżby uszkodzona kamerka mi się trafiła? Czy trzeba coś dokodować\zaadaptować?
-- 15 maja 2026, 20:07 --
Dla kolejnych : jeśli kupicie nową kamerke jak ja to trzeba ja online sparametryzowac do auta więc delikatnie mowiac droga zabawa...
Jesli jakimś cudem kupicie od takiego samego modelu to wystarczy przepisac long coding.