Strona 1 z 1

Kamera cofania

PostNapisane: 15 maja 2026, 19:07
przez toshimin
Witam;)
Wypadła mi soczewka z tylnej kamerki nr. 5WA 980 556 B więc założyłem nową o nr 5WA 980 556 D no i zonk na liczniku wywała błąd kamery i pokazuje tylko parktroniki na wyświetlaczu. Czyżby uszkodzona kamerka mi się trafiła? Czy trzeba coś dokodować\zaadaptować?

-- 15 maja 2026, 20:07 --

Dla kolejnych : jeśli kupicie nową kamerke jak ja to trzeba ja online sparametryzowac do auta więc delikatnie mowiac droga zabawa...
Jesli jakimś cudem kupicie od takiego samego modelu to wystarczy przepisac long coding.

Re: Kamera cofania

PostNapisane: 3 czerwca 2026, 13:33
przez kiszman3000
Cześć, który rocznik Leona MK4 masz?
Ja mam z listopada 2020…kamerka wypadła mi 2 tyg temu. Niestety wklejenie jej to masakra, obraz jest rozjechany w bok. Chciałem zamówić z Ali 5WA980556D - bo widzę, że jest sporo pozytywnych komentarz przy aukcji, gdzie ludzie z Leonem MK4 piszą, że jest plug and play i tyle, ale tu widzę, że jest zupełnie inaczej. Obstawiałem w ciemno że mam po prostu 556C, ale widzę, że u Ciebie byłą 556B?