Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Jakie żarówki wybrać ????

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Żarniki do bi-xenona

Postprzez ValiooX » 18 września 2018, 04:54

Witam, chciałbym trochę pozmieniać wizualnie auto z przodu.
Chodzi mi o żarówki, obecnie mam ustawione DRL w halogenach i chciałbym je zmienić na ledowe. Teraz pytanie na jakie, żeby obsługiwały DRL (Tu chodzi o to, że dzienne świecą na 40% mocy)
Chciałbym wrzucić drogowe led, tutaj pójdę chyba w philipsa h7, ale również zmienić barwę w bixenonie skrętnym. Świeci na biało, coś koło 6k, a widziałbym to w granicach 8k.

Jakieś rady ? Ktoś może u siebie już wymieniał ?
ValiooX
Stella
Stella

Region: kujawsko-pomorskie
Auto: Seat Leon II
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Reklama

Re: Jakie żarówki wybrać ????

Postprzez Bukol » 12 października 2018, 14:00

Witam

Mam zagwozdkę, zastanawiam się czy będzie dobrym wyborem kupno żarówek H7 led. Tutaj znalazłem takie https://allegro.pl/zarowka-led-h7-80w-l ... d00be2ff62

Pytanie, czy one podejdę do Leosia 1m czy warto wydać te 300zł ? jaka jest różnica między zwykłymi H7 a led. Z góry dzięki za pomoc.
Bukol
Stella
Stella

Region: śląskie
Auto: Seat Leon
Silnik: benzyna 1.6 16V

Re: Jakie żarówki wybrać ????

Postprzez Krzyzak » 13 października 2018, 19:32

Na pewno takie ledy będą świecić lepiej od żarówek h7, ale tracisz homologację na auto i nie masz prawa poruszać się nim po drogach publicznych. Nie wiem jak z dowodem rejestracyjnym, bo ciężko go zabrać, skoro nie trzeba go mieć ze sobą :) - ale pewnie bagiety mają swoje instrukcje jak teraz się zabiera DR za nielegalne przeróbki.
Od siebie dodam, że jeśli naprawdę ma diody luxeon to jest światowa pierwsza liga - luxeon i cree to producenci najbardziej uznani na świecie, pierwowzory mocnych LED.
Krzyzak
Signo
Signo

Auto: Leon 5F
Silnik: benzyna 1.4

Poprzednia strona

Powrót do VAG - Techniczne Ogólne