Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez fafix » 12 kwietnia 2011, 11:15
Problem pojawił się u znajomego w Leonie... po przekręceniu pokrętła nawiewu na szybę automatycznie załącza się klimatyzacja (można ją wyłączyć ręcznie) wciskając przycisk. Dzieje się to tyko w przypadku nawiewu na szybę, na reszcie opcji jest ok, klimatyzacja jest wyłączona.
Co może być spowodowane automatycznym włączeniem klimatyzacji tylko w położeniu nawiewu na szybę....
-
Zobacz Profil
fafix
- Stella +

-
- Posty: 37
- Dołączył(a): 22 kwietnia 2007, 19:53
- Lokalizacja: Gniezno
- Auto: Seat Leon II
przez acm4ever » 12 kwietnia 2011, 11:34
Mam tak samo w swoim Leonie II. Myślę ze tak powinno być, kolega wyżej ma rację.
-
Zobacz Profil
acm4ever
- Stella

-
- Posty: 7
- Dołączył(a): 12 stycznia 2011, 14:06
- Lokalizacja: Kowary
- Auto: Seat Leon II
przez fafix » 12 kwietnia 2011, 12:03
Acha, no to wszystko jasne

Dziękuje za odpowiedzi.
Temat uważam za zamknięty.
-
Zobacz Profil
fafix
- Stella +

-
- Posty: 37
- Dołączył(a): 22 kwietnia 2007, 19:53
- Lokalizacja: Gniezno
- Auto: Seat Leon II
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości