Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

Postprzez roman1495 » 28 marca 2012, 17:59

Witam.Moze ktos mnie oswiecic czy rozrząd jest na pasku czy na łańcuchu w leonie 1.6crd z 2011r.Dziekuje i pozdrawiam.
Zobacz Profil
roman1495
Stella
Stella
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 marca 2012, 17:41
Auto: seat leon 2011

Reklama

Re: rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

Postprzez PeterSC » 28 marca 2012, 18:41

roman1495 napisał(a):1.6crd
a co to Kia ?

Silnik 1.6 TDI CR jest na pasku zębatym.
I tak mam klekota, a ON objedzie wszystko!

Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa, czy za dyche czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę, bo pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy!
Zobacz Profil
PeterSC
Sport
Sport
 
Posty: 469
Dołączył(a): 6 czerwca 2010, 10:34
Lokalizacja: SC
Auto: Leon jedenpe BKD

Re: rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

Postprzez roman1495 » 29 marca 2012, 16:24

Sie walnełem z tym crd.Chodziło o cr oczywiście.To moze jeszcze ktoś napisze po ilu kilometrach wskazana jest wymiana rozrządu.Dziekuje i pozdrawiam.
Zobacz Profil
roman1495
Stella
Stella
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 marca 2012, 17:41
Auto: seat leon 2011

Re: rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

Postprzez willhaven » 30 marca 2012, 15:58

Kolego w instrukcji lub w książce serwisowej powinieneś mieć wszystko wyszczególnione co i kiedy powinno się wymienić. :wink:
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
willhaven
Sport
Sport
 
Posty: 583
Dołączył(a): 27 maja 2010, 20:39
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: BMN + CDLD
Silnik: CJXA 2.0


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości