Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez toma86 » 4 kwietnia 2012, 06:28
Witam! Chciałem zapytać czy macie jakąś "wkładkę" plastikową w masce w miejscu gdzie wchodzi ten pręt który podtrzymuje ją jak się otworzy? Najlepiej foto maski od środka proszę

Leon II 1.9 TDI BXE
-
Zobacz Profil

toma86
- Stella +

-
- Posty: 59
- Dołączył(a): 22 września 2011, 12:50
- Lokalizacja: Kraków
- Auto: Leon 2
przez coyote01 » 4 kwietnia 2012, 07:33
nie, goła blacha
VCDS 17.1.3
-
Zobacz Profil

coyote01
- Sport

-
- Posty: 458
- Dołączył(a): 17 sierpnia 2010, 08:41
- Lokalizacja: Rzeszów
- Auto: Leon 1P1561 [FR]
- Silnik: BMN 2.0
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości