witam. Mam problem kupiłem 2 dni temu lona 1,9 tdi 105 km i nie działaja szyby z tyłu auto było używane jako wan. Bezpieczniki sa ok wogule nie dochodzi prąd do guzików. Wydaje mi sie ze brakuje jednego przekaźnika pod kierownicą o numerze 395. Czy może ktoś spr czy po wyciągnięciu tego przekaźnika działają szyby z tylu ? prosze o rady !
-- 19 marca 2012, 17:10 --





