Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez grzesiek1969 » 6 czerwca 2012, 14:11
Witam wszystkich.
Niedawno zamieniłem Forda focusa na seat leona II i jeszcze nie mam doświadczenia w naprawie drobiazgów.
prosiłbym Szanownych forumowiczów o pomoc.
W nawiewie na konsoli środkowej obluzowały się "kratki" i jeden z "listków" wpadł do środka. Nie jest połamany tylko wyskoczył ze swojego mocowania. W związku z tym mam pytanie:
Jak to wyjąć ze środka nawiewu?
Czy trzeba rozbierać całą deskę rozdzielczą czy może jest jakiś inny sposób?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Pozdrawiam wszystkich
Grzegorz
-
Zobacz Profil
grzesiek1969
- Stella

-
- Posty: 2
- Dołączył(a): 6 czerwca 2012, 13:57
- Auto: seat leon II
przez szyha69 » 21 czerwca 2012, 16:23
Wyciągnąć to może się jeszcze uda, ale z montażem będzie problem. Zresztą wg mnie nie może tego założyć tak, jak być powinno. Musisz wyjąć radio czterema suwakami (nożykami), a następnie odkręcić powyższy panel z kratkami. Potem wystarczy odłączyć 3 kostki, którego wchodzą do tego panelu i masz widok na wszystko. Trochę zabawy jest...
-
Zobacz Profil
szyha69
- Stella

-
- Posty: 9
- Dołączył(a): 17 maja 2012, 21:14
- Auto: Seat Leon II
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość