Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Przelozenie podgrzewania foteli z Cupry

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Przelozenie podgrzewania foteli z Cupry

Postprzez MarcinS » 19 lipca 2012, 12:52

Witam

Mam leona fr z 2008 r z podgrzewanymi fotelami , pojawila sie mozliwosc kupienia foteli i kanapy z cupry w dobrej cenie .
Moje pytanie brzmi czy da sie przelozyc podgrzewanie do foteli z Cupry czy jest to bezsensowne i niewykonalne ?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pomoc w temacie

pzdr
M
Zobacz Profil
MarcinS
Stella
Stella
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 lipca 2012, 12:46
Auto: Leon FR

Reklama

Re: Przelozenie podgrzewania foteli z Cupry

Postprzez barteq73 » 19 lipca 2012, 13:00

Będzie ciężko maty grzewcze są razem z gąbkami siedzeń, jeżeli kształt gąbek jest taki sam to można rozebrać fotele i zamieniać, chyba że oderwiesz maty od gąbek, ale nie widzę tego.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
barteq73
Sport
Sport
 
Posty: 347
Dołączył(a): 20 kwietnia 2008, 17:59
Lokalizacja: Polska
Auto: XL DSG
Silnik: TDI pompowtryski PD


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość