Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez MarcinS » 19 lipca 2012, 12:52
Witam
Mam leona fr z 2008 r z podgrzewanymi fotelami , pojawila sie mozliwosc kupienia foteli i kanapy z cupry w dobrej cenie .
Moje pytanie brzmi czy da sie przelozyc podgrzewanie do foteli z Cupry czy jest to bezsensowne i niewykonalne ?
Z gory dziekuje za odpowiedz i pomoc w temacie
pzdr
M
-
Zobacz Profil
MarcinS
- Stella

-
- Posty: 6
- Dołączył(a): 19 lipca 2012, 12:46
- Auto: Leon FR
przez barteq73 » 19 lipca 2012, 13:00
Będzie ciężko maty grzewcze są razem z gąbkami siedzeń, jeżeli kształt gąbek jest taki sam to można rozebrać fotele i zamieniać, chyba że oderwiesz maty od gąbek, ale nie widzę tego.
-
Zobacz Profil

barteq73
- Sport

-
- Posty: 347
- Dołączył(a): 20 kwietnia 2008, 17:59
- Lokalizacja: Polska
- Auto: XL DSG
- Silnik: TDI pompowtryski PD
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość