Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

ruglacja głębokości fotela

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

ruglacja głębokości fotela

Postprzez Tom-Tdi » 2 sierpnia 2012, 23:46

Jako iż przedni fotel pasażera nie ma regulacji głębokości, chciałbym coś z tym fantem zrobić. Nie chciałbym zmieniać całego fotela jedynie "stelaż/mechanizm opuszczania,podnoszenia" i tutaj mam kilka pytań:
-jakie części będą mi potrzebne?
-czy przy zmianie całego mechanizmu dużo jest z tym zabawy?

Za wszystkie porady i pomoc z góry dziękuję :wink:
Powered by CTR-Tuning / CompSport :)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Tom-Tdi
TopSport
TopSport
 
Posty: 1079
Dołączył(a): 8 maja 2009, 16:36
Lokalizacja: Augsburg
Region: zagranica
Auto: Leon Cupra R
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Reklama

Re: Odp: ruglacja głębokości fotela

Postprzez swierg » 3 sierpnia 2012, 00:40

Osobiście w temacie się nie orientuję, bo mam tę regulację, ale to powinno Ci pomóc:
http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2011/09/rama-fotela-pasazera-wymiana.html?m=0

Jakbyś chciał to mogę cyknąć jakieś fotki, jak to jest w oryginale.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
swierg
Sport
Sport
 
Posty: 589
Dołączył(a): 19 grudnia 2011, 18:07
Lokalizacja: Kielce
Auto: Leon 1P
Silnik: BKD 2.0

Re: ruglacja głębokości fotela

Postprzez Tom-Tdi » 3 sierpnia 2012, 20:51

świerg dzięki wielkie-przyda się
Jak będziesz mieć wolną chwilę to możesz coś cyknąć.
W takim razie muszę poszukać jakiegoś fotela-dawcy i ogarnąć to
Powered by CTR-Tuning / CompSport :)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Tom-Tdi
TopSport
TopSport
 
Posty: 1079
Dołączył(a): 8 maja 2009, 16:36
Lokalizacja: Augsburg
Region: zagranica
Auto: Leon Cupra R
Silnik: benzyna 2.0 turbo


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości