Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



rafalus_ss napisał(a):Mialem uszkodzony amor w Leonie 1P

marcin7x5 napisał(a):Za to jak stoi auto odpowiada sprężyna a nie amorek. Chyba,że juz nie może sie bardziej ścisnąć ale to bys odczuł na pierwszej nierówności.


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość