Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

sachs amortyzatory

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

sachs amortyzatory

Postprzez rafalus_ss » 7 października 2012, 18:18

Przeszukiwałem forum ale nie znalazlem . Mialem uszkodzony amor w Leonie 1P zamowilem sachsy bo takie mialem . Auto stoi teraz wyzej czy byly rozne sachsy montowane. Zamowielm turingi poza aso. Czy w aso sprzedawali rozne sachs. Potrzebuje jakies info w tym temacie.
Zobacz Profil
rafalus_ss
Stella
Stella
 
Posty: 27
Dołączył(a): 3 października 2012, 17:01
Auto: Leon 1P

Reklama

Re: sachs amortyzatory

Postprzez marcin7x5 » 8 października 2012, 09:12

Za to jak stoi auto odpowiada sprężyna a nie amorek. Chyba,że juz nie może sie bardziej ścisnąć ale to bys odczuł na pierwszej nierówności.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
marcin7x5
Cupra
Cupra
 
Posty: 3897
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 12:01
Lokalizacja: CRY
Region: kujawsko-pomorskie
Auto: leon 1M
Silnik: AUS 1.6

Re: sachs amortyzatory

Postprzez Andre » 8 października 2012, 09:57

FR ma krotszy amor z przodu , tyl jest taki sam.
leon 2 FR TDi + 200KM/405NM
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Andre
Sport
Sport
 
Posty: 499
Dołączył(a): 11 sierpnia 2007, 22:05
Lokalizacja: Wroclaw
Auto: leon II TDi FR+

Re: sachs amortyzatory

Postprzez Qrczaq » 8 października 2012, 11:24

rafalus_ss napisał(a):Mialem uszkodzony amor w Leonie 1P

Coś więcej?? Przecież ile wersji tyle amorów :-D
2011-2017 Seat Leon 1P Cupra 450HP/560NM
2017- Mitsubishi Lancer Evolution X Final Edition 450HP/620NM
2018- Seat Ibiza SC 6J FR 1.4 TSI 200HP/320NM

Start spod świateł i rolka na obwodnicy to nie upalanie.
Mocna fura nie znaczy sportowa.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Qrczaq
TopSport
TopSport
 
Posty: 1146
Dołączył(a): 14 listopada 2011, 18:36
Lokalizacja: Poznań
Auto: EVO X FE
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: sachs amortyzatory

Postprzez leem » 8 października 2012, 14:02

marcin7x5 napisał(a):Za to jak stoi auto odpowiada sprężyna a nie amorek. Chyba,że juz nie może sie bardziej ścisnąć ale to bys odczuł na pierwszej nierówności.


Nie zawsze...

rafalus_ss, napisz jaki masz silnik i jaką wersje
Był Leon 210PS/410NM
Było BMW 287PS/572NM
Jest 310PS/630NM
MOTUL filtry MANNa sportowe tarcze, klocki hamulcowe i wszystkie inne części samochodowe
Zawieszenia EIBACH, KW, H&R, WEITEC, KYB, AP, BILSTEIN.
Opony nowe Continental, Dunlop, Pirelli itd..
Obrazek
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
leem
FR
FR
 
Posty: 1952
Dołączył(a): 23 kwietnia 2006, 11:40
Lokalizacja: Częstochowa
Auto: BMW 330D

Re: sachs amortyzatory

Postprzez rafalus_ss » 26 października 2012, 00:00

sprężyna reguluje wyskosc ale nie zawsze. Ecomotive Refernce 1.9 105 BLS. I co z tego ,że podam wersje jak sa dostepne turingi albo adveture na aftermarku. Ja mialem Sachsy . Kupilem turingi jak to sprawdzic co powinno byc. Juz nie mowiac ,ze sa rozne poduszki amora. Ale juz doszedlem ,ze pwoinny byc okragle.

-- 26 października 2012, 01:00 --

Wracając do tematu . Czy Sachs dostarczał do Leona Sachsy w różnych odmianach czy tylko były turingi albo adveture ? Nie interesują mnie żadne zamienniki . Bo nawet kupując amor w ASO mogą wydać turinga ( tak mi kiedys wyminili w skodzie) . Dlatego mam dylemat czy to co sprzedają w ASO jest to co np. sachs turing . Moze ktos wie? Oczywiscie pod moją wersje silnikową.
Zobacz Profil
rafalus_ss
Stella
Stella
 
Posty: 27
Dołączył(a): 3 października 2012, 17:01
Auto: Leon 1P


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość