Witam....od pewnego czasu mam problem z otwieraniem auta kluczykiem...cięzko chodził od jakiegoś czasu więc psiklem wd40 i pomoglo na jakis czas...wczoraj na nowo zaczął ciężko chodzic więc psikłem znowu wd40 i pomoglo...a dziś? wkladam kluczyk do drzwi i nie mogę przekręcić ani w lewo ani w prawo

psikłem wd40 to mogłem przekręcić tylko w prawo...po paru minutach ruszania kluczykiem w zamku ciężkim ruchem przekręciłem kluczyk w lewo ale nie zatrzymał się jak miał zatrzymać tylko mogę sobie teraz obracać kluczykiem w zamku 360 stopni w kółko

zamek jest do wymiany czy się coś uszkodziło?
taki zamek bedzie pasował
http://allegro.pl/zamek-drzwi-seat-leon ... 55104.html i wszystko pomoże?
Proszę o odpowiedź !
