Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?
Moja wersja reference .
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


nie marafalus_ss napisał(a):reference
tak jak i wskaźnika otwartego kufrapampi napisał(a):duzy fis

rafalus_ss napisał(a):Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość