Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

Postprzez rafalus_ss » 2 listopada 2012, 11:47

Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?
Moja wersja reference .
Zobacz Profil
rafalus_ss
Stella
Stella
 
Posty: 27
Dołączył(a): 3 października 2012, 17:01
Auto: Leon 1P

Reklama

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

Postprzez pampi » 2 listopada 2012, 11:55

Jak masz duzy fis to na bank ma.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
pampi
Cupra
Cupra
 
Posty: 2315
Dołączył(a): 24 marca 2010, 16:58
Auto: C300
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

Postprzez Lesoto » 2 listopada 2012, 13:17

rafalus_ss napisał(a):reference
nie ma
pampi napisał(a):duzy fis
tak jak i wskaźnika otwartego kufra ;-)
podpis niezgodny z regulaminem / usunięto Admin
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Lesoto
Ex LeonClub Team
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 20 grudnia 2008, 19:32
Lokalizacja: Looblyn
Auto: Robur
Silnik: diesel inny

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

Postprzez Misiek » 2 listopada 2012, 14:03

mam duży fis i pokazuje otwarty bagażnik i maskę (stylance 2006r) Wcześniej przy 1/2 fis tego nie było.
Obrazek
Był świetny FR STYLE 2.0 TDI+ by DYNOSOFT :arrow: Leon
Jest nowy 5F'ST FR1.8 TSI My2018 :arrow: Leon
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Misiek
Moderator LC Team
Moderator LC Team
 
Posty: 2334
Dołączył(a): 18 listopada 2009, 18:58
Lokalizacja: PL
Region: śląskie
Auto: leon 5F FR
Silnik: benzyna 1.8 turbo

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

Postprzez Axee » 3 listopada 2012, 07:07

rafalus_ss napisał(a):Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

czujnik otwartego bagaznika ma zawsze, jest zintegrowany z zatrzaskiem zamka klapy bagaznika. Natomiast kontrolke/wskaznik otwarcia bagaznika nie zawsze ma, a czesciej nie ma.
Podobnie jest z czujnikiem zamkniecia maski silnika, zazwyczaj nie ma.
Tylko wersje z duzym FISem maja oba czujniki i pokazuja otwarcie tychze elementow.
Pozdrawiam Axee® LCT


Anna Wiktoria * 05-10-2017 + 17-04-2018
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Axee
Moderator LC Team
Moderator LC Team
 
Posty: 4085
Dołączył(a): 30 stycznia 2008, 14:21
Lokalizacja: Gliwice
Region: śląskie
Auto: FR
Silnik: BMN 2.0

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

Postprzez rafalus_ss » 7 listopada 2012, 19:21

to jest jakieś wyjaśnienie. Ponieważ otwarte drzwi pokazuje na desce. Octavie mam w najprostszej wersji wyposażenia i mam taki czujnik pali się kontrolka na desce. Auto kupiłem z uszkodzoną klapą dlatego mam wątpliwości. Mam mały Fis.
Zobacz Profil
rafalus_ss
Stella
Stella
 
Posty: 27
Dołączył(a): 3 października 2012, 17:01
Auto: Leon 1P


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość