Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

grzechoczące, terkoczące przyciski na kierownicy

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

grzechoczące, terkoczące przyciski na kierownicy

Postprzez siepan » 17 listopada 2012, 09:48

witam, moze ktos mial podobny problem. Problem szczegolnie uwidacznia sie teraz kiedy temperatury sa niskie. Grzechoczą, terkoczą mi przyciski na kierownicy srodkowe po jednej jak i drugiej stronie (przycisk z symbolem słuchawki oraz z symbolem OK) Jest to irytujące szczególnie kiedy jade rano kocimi łbami z zimnym wnetrzem auta. Leon po liftingu z 2010 wiec jest jeszcze na gwarancji. Udac sie do serwisu z tym? a moze bez rozbierania kierownicy mozna sobie z tym jakos samemu poradzic? Mam ograniczone zaufanie do tych z serwisu. Czekam na opinie tych ktorzy mieli podobny mały acz irytujacy problem. Pozdrawiam i wszystkim zycze podobnych problemow ze swoimi autami ;)
Zobacz Profil
siepan
Stella +
Stella +
 
Posty: 95
Dołączył(a): 17 września 2005, 17:55
Lokalizacja: wrocław
Region: dolnośląskie
Auto: leon
Silnik: BXE 1.9

Reklama

Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości