Autko ma dwa lata, przed końcem gwarancji zglaszalem w aso skrzypienie przednich prawych drzwi, stwierdzono gorny zawias, jak to w aso popsikano siuwaxem i bylo dobrze przez miesiac, teraz znow skrzypi a goscie z aso odsylaja mnie z kwitkiem, zachecajac do zakupu siuwaxa

.
Pytanie brzmi:
jak zdemontowac drzwi?
jak zdemontować zawiasy, czy jest dostęp do tych dziwnych śrub od wewnatrz kabiny, trzeba sciagac schowek?
jak wymontowac trzpien z zawiasów, uderzałem młotkiem i nic
jest jakis manual?
Proszę pomóżcie bo leos skrzypi jak tapczan.