rafalus_ss napisał(a):Mam pytanie czy można dokręcić całe obudowy lusterek do drzwi? Chodzi o to ,że są luźne. Może coś kiedyś było ruszane.Albo ktoś haczył.
Objawy to drganie podczas jazdy.
Da się. Możesz spróbować wymontować głośnik, wsadzić klucz oczkowy 13" na jakiejś przedłużce jest tam jedna śrubka i dokręcić. Łatwe to nie jest bo ciasno, ale mi się kiedyś udało. Jeśli nie dasz rady to trzeba tapicerkę demontować i wtedy dojście dobre.
rafalus_ss napisał(a): Jak sprawdzić czy to szkło nie grzeje czy coś innego najlepiej bez wyciągania szkła.
Czy ewentualnie jak by była wina szkła to kupić orginalne czy takie rzemieślnicze z charakter. kreską?
można pod komputer podpiąć auto i możliwe że był by jakiś błąd odnośnie szkła jeśli było by uszkodzone. Inny sposób to posprawdzać miernikiem czy prąd dochodzi, ale wtedy szkło trzeba zdjąć co trudne nie jest.