Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


Tom-Tdi napisał(a):za schowkiem pasażera jest schowany,sprawdź czy wszystkie kostki dobrze siedzą bo wygląda jakby coś się wypięło





bielooo napisał(a):Po morderczej walce ze schowkiem pasażera mogę stwierdzić że nie ma tam nic co wygląda jak moduł komfortu.
Czy aby na pewno on tam powinien być czy może gdzieś indziej?

misiek_t napisał(a):normalnie jest za schowkiem... od 2009 czyli polift, była zmiana i komfort był razem z bordnetzem i nie mam pojęcia gdzie był umiejscowiony

bielooo napisał(a):Ja mam polift

swierg napisał(a):W takim razie masz moduł komfortu zintegrowany z bordnetzem (jeden moduł). Nie próbuj się połączyć z modułem komfortu, bo go fizycznie nie masz. Funkcje modułu komfortu znajdują się teraz w bordnetz

bielooo napisał(a):Ja mam polift



bielooo napisał(a):Pomoc z e-sevice... znikoma







misiek_t napisał(a):002


Tom-Tdi napisał(a):taki szczegół jak " dpisnt " zainstalowałeśBo wygląda jak by sterownik USB pod ten kabel nie był zainstalowany.
002 od 004 różni się tylko obudową wtyczki, ja mam 004, jest trochę masywniejsza (niby trwalsza)


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość