Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Demontaz klapy tył

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Demontaz klapy tył

Postprzez racek666 » 18 sierpnia 2016, 11:24

Witam potrzebuje informacji jak zabrac sie za demontaz klapy w leonie 1p przed liftem.Po odkreceniu zawiasow oraz teleskopow pozostaje problem z wiazka elektryczna.Jak wyjac dwie wiai elektryczne ktore wchodza w dach??.Probowalem silowo ale nie idzie .Lekko odchylilem podsufitke i widac ze sa do dachu na klips zamocowane.Klips odczepilem ale dalej nie idzie wyjac wiazki i odczepic ja na kostce.Do tej czynnosci trzeba sciagac tylne oslony slupkow i opuszczac podsufitke?
Zobacz Profil
racek666
Sport
Sport
 
Posty: 207
Dołączył(a): 12 stycznia 2016, 23:43
Auto: leon
Silnik: BMM 2.0

Reklama

Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości