Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez racek666 » 18 sierpnia 2016, 11:24
Witam potrzebuje informacji jak zabrac sie za demontaz klapy w leonie 1p przed liftem.Po odkreceniu zawiasow oraz teleskopow pozostaje problem z wiazka elektryczna.Jak wyjac dwie wiai elektryczne ktore wchodza w dach??.Probowalem silowo ale nie idzie .Lekko odchylilem podsufitke i widac ze sa do dachu na klips zamocowane.Klips odczepilem ale dalej nie idzie wyjac wiazki i odczepic ja na kostce.Do tej czynnosci trzeba sciagac tylne oslony slupkow i opuszczac podsufitke?
-
Zobacz Profil
racek666
- Sport

-
- Posty: 207
- Dołączył(a): 12 stycznia 2016, 23:43
- Auto: leon
- Silnik: BMM 2.0
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości