przez exotix » 4 września 2016, 14:41
siemka ludzie , potrzbuje pomocy w zdiagnozowaniu przyczyny. Jade sobie spokojnie , jeden drugi zakręt a tu nagle wibracje coraz mocniejsze na calym aucie. nic nie wyje , nic nie huczy . drgania ustępują przy przyspieszaniu a gdy jade ze stałą prędkoscią znowu zaczyna wibrzyć. Jak myslicie , półoś do wymiany?