Strona 1 z 1

Brak jedynki i dwójki

PostNapisane: 26 kwietnia 2008, 00:09
przez tomow
witam

dzis nagle ni stąd ni z owąd przestała wchodzic jedynka i dwójka ... pozostałe biegi wchodzą normalnie, bez żadnych zgrzytów itd ..

co ciekawe 1 i 2 też wchodziła elegancko , bez jakichkolwiek oporów i zgrzytów aż tu nagle poprostu oba biegi znikły .... drążek w pozycji 1 i 2 bardzo lekko chodzi ale biegów ni ma ...

ktoś może wie co to może być?? :hmmm:

auto to Leon ARL , szkrzynia oczywiscie 6

z góry dziękuje za pomoc

pozdrawiam

Re: Brak jedynki i dwójki , pomocy!

PostNapisane: 26 kwietnia 2008, 06:23
przez belzi
tomow, nie jestem fachowcem, ale wedlug mnie to cos sie stalo z ukladem ciegiel, kiedys tez mialem taki przypadek w T4, tylko wtedy nie wchodzily nieparzyste biegi

Re: Brak jedynki i dwójki , pomocy!

PostNapisane: 26 kwietnia 2008, 09:58
przez ksl
mialem w poprzednim arlu dokladnie to samo, jak dobrze pamietam to chyba jakis tam wybierak padl naprawa mi wyszla w Maranie w wwa kolo 2900 pln... ogolnie poraszka bo musialem do tego cala warszawe zjechac i ruszac z 3.. chyba dobrze ze juz go nie ma bo sprzeglo i dwumas mialem na wiosne robic...
pozdrawiam Ksl.

Re: Brak jedynki i dwójki , pomocy!

PostNapisane: 30 kwietnia 2008, 20:07
przez tomow
problem rozwiazany ... :)

zbyt agresywnie zmienilem bieg przy zawracaniu i skrzynia zablokowała sie w polowie wstecznego ... niestety trzeba bylo wyjac całą szkrzynie i rezebrac ale juz jest OK, autko chula spowrotem :ok:

wszystkim dziękuję za odpowiedzi :piwko:

temat można zamknać

pozdrawiam

Re: Brak jedynki i dwójki , pomocy!

PostNapisane: 11 lipca 2017, 13:18
przez Tomaso
Witam
tomow napisał(a):problem rozwiazany ... :)



zbyt agresywnie zmienilem bieg przy zawracaniu i skrzynia zablokowała sie w polowie wstecznego ... niestety trzeba bylo wyjac całą szkrzynie i rezebrac ale juz jest OK, autko chula spowrotem :ok:



wszystkim dziękuję za odpowiedzi :piwko:



temat można zamknać



pozdrawiam

Kolego jeżeli jeszcze tu bywasz możesz napisać co było czynnikiem że skrzynia się zblokowala i co wymieniles że autko hula dalej?
Pozdro