[TDI PD] Nowy w rodzinie - pytanie o fabryczne obnizenie
Witam,
Wlasnie rozpoczalem okres oczekiwania na nowa furmanke
W maju przyplynie do mnie bialy Leon 2 po FL TDi 105PS, plus program Seata.
Forum przegrzebalem tam i spowrotem
w poszukiwaniu przydatnych info nt zakupu, a teraz postanowilem zalogowac i na dzien dobry zapytac, czy nastawy zawieszenia po FL + obnizony fabrycznie zawias to dobry wybor, moze ktos z Was zna takie zestawienie?
Pozdrawiam!
Wlasnie rozpoczalem okres oczekiwania na nowa furmanke
W maju przyplynie do mnie bialy Leon 2 po FL TDi 105PS, plus program Seata.
Forum przegrzebalem tam i spowrotem
Pozdrawiam!