Strona 1 z 1

[TDI PD] Nowy w rodzinie - pytanie o fabryczne obnizenie

PostNapisane: 26 lutego 2010, 10:51
przez monster
Witam,

Wlasnie rozpoczalem okres oczekiwania na nowa furmanke :jupi:
W maju przyplynie do mnie bialy Leon 2 po FL TDi 105PS, plus program Seata.
Forum przegrzebalem tam i spowrotem :nauka: w poszukiwaniu przydatnych info nt zakupu, a teraz postanowilem zalogowac i na dzien dobry zapytac, czy nastawy zawieszenia po FL + obnizony fabrycznie zawias to dobry wybor, moze ktos z Was zna takie zestawienie?

Pozdrawiam! :papa:

Re: [TDI PD] Nowy w rodzinie - pytanie o fabryczne obnizenie

PostNapisane: 26 lutego 2010, 12:11
przez noktoto
monster napisał(a):czy nastawy zawieszenia po FL + obnizony fabrycznie zawias to dobry wybor

Jeśli masz na myśli obniżenie w ramach pakietu Sport (nie mylić z pakietem stylistycznym) to dobry wybór, ten zawias jest niższy niż przed FL, ale jednocześnie ciut bardziej komfortowy (bez negatywnego wpływu na prowadzenie). Generalnie, dla mnie Leony bez tego pakietu są be (nie licząc FR i Cupry oczywiście) ;)

Re: [TDI PD] Nowy w rodzinie - pytanie o fabryczne obnizenie

PostNapisane: 26 lutego 2010, 12:36
przez monster
Tak, to chyba pakier Sport. W jednym salonie nikt nie potrafil powiedzeic slowa na ten temat, a w drugim dowiedzialem sie ze ta opcja obnizenia to 15mm nizej, wiec troche w ciemno, ale sie zdecydowalem.
Obecnie jezdze pluszowym A4 i szczerze mowiac troche zaczalem sie obawiac przesiadki na twardszego, z zalozenia Leona i dodatkowo obnizonego ;)


noktoto napisał(a):
monster napisał(a):czy nastawy zawieszenia po FL + obnizony fabrycznie zawias to dobry wybor

Jeśli masz na myśli obniżenie w ramach pakietu Sport (nie mylić z pakietem stylistycznym) to dobry wybór, ten zawias jest niższy niż przed FL, ale jednocześnie ciut bardziej komfortowy (bez negatywnego wpływu na prowadzenie). Generalnie, dla mnie Leony bez tego pakietu są be (nie licząc FR i Cupry oczywiście) ;)