buczące wspomaganie w 1P

Napisane:
3 kwietnia 2010, 12:11
przez mlody bbm
od zmiany kół słysze buczenie podczas skrecania kolami, nie zawsze ale juz mnie to zdazylo zdenerwowac. z tego co wiem mam wspomaganie elektryczno-hydrauliczne, jak zajrze pod maske nie widze jakiegos zbiornika w ktorym ewentualnie trzeba by bylo wymienic/dolac plynu. Czy ktos by mi mogl podpowiedziec gdzie jest ten zbiornik, czy co ewentalnie trzeba zrobic?
Re: buczące wspomaganie w 1P

Napisane:
3 kwietnia 2010, 14:43
przez Andre
w 1p jest elektryczne wspomaganie.
Re: buczące wspomaganie w 1P

Napisane:
3 kwietnia 2010, 16:54
przez leem
mlody bbm, a zmieniłeś powietrze w kołach na letnie

bo zimowe lubi skrzypieć

Re: buczące wspomaganie w 1P

Napisane:
3 kwietnia 2010, 18:20
przez mlody bbm
tak, zmienilem powietrze na letnie <lol>
dzwiek jest taki jak b nie bylo plynu od wspmagania...
wiec moze sie konczy to ustrojstwo?
Re: buczące wspomaganie w 1P

Napisane:
3 kwietnia 2010, 19:22
przez noktoto
Andre napisał(a):w 1p jest elektryczne wspomaganie.
mlody bbm, jak ma się płyn kończyć skoro go w ogóle nie ma?