Strona 1 z 1

przetarty blotnik i zderzak

PostNapisane: 23 kwietnia 2010, 15:08
przez igorpl
Witam

Niestety na parkingu ktos przetarl mi blotnik i zderzak wiec zaczynam kombinacje, zastanawiam sie nad wymiana na dostepne w tym samym kolorze (srebrny - i tu sie boje sie beda inne odcienie)

co do samego zderzaka to nie jest to problem, pytanie odnosnie blotnika (nie mam pojecia jak jest zamocowany) jest przyspawany do konstrukcji? czy przykrecony?? ogolnie ciezki zabieg zmiany blotnika?

Czy moze nie kombinowac i zaplacic za wymiane w blacharni?

Re: przetarty blotnik i zderzak

PostNapisane: 23 kwietnia 2010, 22:29
przez belzi
igorpl, wklej jakies zdjecia

Re: przetarty blotnik i zderzak

PostNapisane: 24 kwietnia 2010, 05:27
przez slawo80
Jesli chodzi o srebrny metallic , to czy wymienisz na nowy czy będziesz malował uszkodzony to tak czy siak konieczne może być (a raczej będzie) cieniowanie sąsiednich elementów żeby sie nie odróżniały. Taki urok srebrnych metalliców, każdy lakiernik powie że to najbardziej niewdzięczny kolor do poprawek..
Co do błotnika to nie jest on przyspawany, no chyba że np. masz auto spawane z dwóch kawałków ;)
Jak nigdy z czymś takim nie robiłeś to samemu nie kombinuj.

Re: przetarty blotnik i zderzak

PostNapisane: 24 kwietnia 2010, 11:04
przez igorpl
przemyslalem i nie bede oszczedzac na leo - niestety ale musze naprawe troche odlozyc w czasei bo mam jeszcze lozysko do wymiany :(