Kontrolka
Witam Zapaliła mi się dzisiaj kontrolka a nie jestem do końca pewny od czego ona jest
. Wydaje mi się ze od hamulców tarczowych, ponieważ kilka dni temu wymieniłem tarcze hamulcowe. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/972 ... 891ab.html
Staszek20VT napisał(a):Prawdopodobnie za małe lub uszkodziłeś czujnik
gajdar napisał(a):przycisnąć i przytrzymać parę sekund przycisk nastawu ciśnienia.Jeśli zgaśnie kontrolka - za małe ciśnienie.
krz_p napisał(a):system pobiera dane z czujników ABS