Strona 1 z 1

kontrolka od płynu spryskiwaczy.

PostNapisane: 6 czerwca 2010, 10:44
przez PeterSC
witam.

czy w 1P jest kontrolka informujaca o koniecznosci dolania plynu do spryskiwaczy??

w ksiazce taka widnieje, jest tez na predkosciomierzu, ale moze nie kazda wersja to miala czy raczej mam popsuty?? ktos cos poradzi?

dodam ze wczoraj plyn mialem na wykonczeniu sama pianka parktycznie i nic mi o tym nie mowil leon.

wersja: stylance

pozdrawiam

Re: kontrolka od płynu spryskiwaczy.

PostNapisane: 6 czerwca 2010, 11:16
przez aroslaw75
Ja tez nie mam tej kontrolki w starym 1M miałem. Wersja Stylance.

Re: kontrolka od płynu spryskiwaczy.

PostNapisane: 6 czerwca 2010, 11:19
przez igorpl
bylo juz, kontrolka jest jak sa ori xeony i wiekszy zbiornik na plyn (5l) z czujnikiem, mozna zamontowac do zbiornika 3l ale troche trzeba porobic rzezbe (tzn doprowadzic 1 kabelek do zegarow drugi do masy)

Re: kontrolka od płynu spryskiwaczy.

PostNapisane: 6 czerwca 2010, 11:46
przez PeterSC
no i to rozumiem. wlasnie po to sie tu zarejestrowalem, zeby od razu znac odp :)

rzecz jasna nie ma sensu sie bawic w montowanie bo da sie bez tego jezdzic.

dzieki i pozdrawiam