Strona 1 z 1
Kolor Leona

Napisane:
22 czerwca 2010, 07:36
przez marcia
Witam,
jesli pisze w zlym miejscu to przepraszam, ale jestem tu nowa i od niedawna jestem posiadaczka Leona II, niestety mam pare "obcierek" na aucie i chcialabym to naprawic, pomozcie, gdzie moge sprawdzic jaki mam katalogowy kolor auta?
Re: Kolor Leona

Napisane:
22 czerwca 2010, 07:46
przez gajdar
kolor masz na wlepce w bagażniku (ewentualnie wlepka wklejona w dokumentacji auta).W przypadku brak w/w wlepek nr VIN prawdę Ci powie
Re: Kolor Leona

Napisane:
22 czerwca 2010, 12:15
przez marcia
a jak sprawdzic to po numerze Vin?
Re: Kolor Leona

Napisane:
22 czerwca 2010, 12:40
przez Kozak
marcia, podaj VIN i dostaniesz odpowiedz
Re: Kolor Leona

Napisane:
23 czerwca 2010, 09:13
przez NitrOneT
Kozak napisał(a):marcia, podaj VIN i dostaniesz odpowiedz
A możesz powiedzieć który numer z kolei odpowiada za oryginalny lakier w VIN, żeby było można to sprawdzić samemu np. w komisie ?
Re: Kolor Leona

Napisane:
23 czerwca 2010, 09:17
przez wgi
NitrOneT napisał(a):A możesz powiedzieć który numer z kolei odpowiada za oryginalny lakier w VIN, żeby było można to sprawdzić samemu np. w komisie ?
żaden - w etce po vin można zobaczyć całą konfiguracje auta min. kolor.
kolor jest na wlepce
Re: Kolor Leona

Napisane:
23 czerwca 2010, 09:20
przez Kozak
NitrOneT napisał(a):A możesz powiedzieć który numer z kolei odpowiada za oryginalny lakier w VIN, żeby było można to sprawdzić samemu np. w komisie ?
żaden , trzeba użyć VIN dekodera
Re: Kolor Leona

Napisane:
23 czerwca 2010, 09:29
przez zwirek75
NitrOneT, w komisie patrz na wlepke, na niej jest numer lakieru, + dodatkowo jeden z kodów trzyliterowych tez niesie info o lakierze
Re: Kolor Leona

Napisane:
23 czerwca 2010, 17:28
przez NitrOneT
Że też nie można po ludzku napisać jaki to kolor tylko wszędzie te kody.
Oglądałem taką jedną wlepkę z tyłu ale z tego nie idzie nic odczytać - mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie szukać tego kodu lakieru na tej wlepce ?
NIEAKTUALNE JUŻ WIEM TO TO COŚ POD BXE :]
Re: Kolor Leona

Napisane:
24 czerwca 2010, 09:14
przez marcia
Wez numer vin i podjedz do seata....
mi sprawdzili za darmo i w 5 minut....
Re: Kolor Leona

Napisane:
24 czerwca 2010, 09:43
przez wgi
marcia, tu też za darmo, może nie w 5 minut ale nigdzie nie trzeba jeździć

Re: Kolor Leona

Napisane:
24 czerwca 2010, 09:46
przez Kozak
wgi, zrobił się problem , bo ETKA 7 przestała dekodować modele po VINie

Re: Kolor Leona

Napisane:
24 czerwca 2010, 14:36
przez marcia
wgi no i co, jednak zrobil sie problem i trzeba sie bedzie przejechac
