Strona 1 z 1

Kolor Leona

PostNapisane: 22 czerwca 2010, 07:36
przez marcia
Witam,
jesli pisze w zlym miejscu to przepraszam, ale jestem tu nowa i od niedawna jestem posiadaczka Leona II, niestety mam pare "obcierek" na aucie i chcialabym to naprawic, pomozcie, gdzie moge sprawdzic jaki mam katalogowy kolor auta?

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 22 czerwca 2010, 07:46
przez gajdar
kolor masz na wlepce w bagażniku (ewentualnie wlepka wklejona w dokumentacji auta).W przypadku brak w/w wlepek nr VIN prawdę Ci powie

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 22 czerwca 2010, 12:15
przez marcia
a jak sprawdzic to po numerze Vin?

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 22 czerwca 2010, 12:40
przez Kozak
marcia, podaj VIN i dostaniesz odpowiedz

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 23 czerwca 2010, 09:13
przez NitrOneT
Kozak napisał(a):marcia, podaj VIN i dostaniesz odpowiedz


A możesz powiedzieć który numer z kolei odpowiada za oryginalny lakier w VIN, żeby było można to sprawdzić samemu np. w komisie ?

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 23 czerwca 2010, 09:17
przez wgi
NitrOneT napisał(a):A możesz powiedzieć który numer z kolei odpowiada za oryginalny lakier w VIN, żeby było można to sprawdzić samemu np. w komisie ?

żaden - w etce po vin można zobaczyć całą konfiguracje auta min. kolor.

kolor jest na wlepce

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 23 czerwca 2010, 09:20
przez Kozak
NitrOneT napisał(a):A możesz powiedzieć który numer z kolei odpowiada za oryginalny lakier w VIN, żeby było można to sprawdzić samemu np. w komisie ?

żaden , trzeba użyć VIN dekodera

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 23 czerwca 2010, 09:29
przez zwirek75
NitrOneT, w komisie patrz na wlepke, na niej jest numer lakieru, + dodatkowo jeden z kodów trzyliterowych tez niesie info o lakierze

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 23 czerwca 2010, 17:28
przez NitrOneT
Że też nie można po ludzku napisać jaki to kolor tylko wszędzie te kody.

Oglądałem taką jedną wlepkę z tyłu ale z tego nie idzie nic odczytać - mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie szukać tego kodu lakieru na tej wlepce ?

NIEAKTUALNE JUŻ WIEM TO TO COŚ POD BXE :]

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 24 czerwca 2010, 09:14
przez marcia
Wez numer vin i podjedz do seata....
mi sprawdzili za darmo i w 5 minut....

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 24 czerwca 2010, 09:43
przez wgi
marcia, tu też za darmo, może nie w 5 minut ale nigdzie nie trzeba jeździć :PPP

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 24 czerwca 2010, 09:46
przez Kozak
wgi, zrobił się problem , bo ETKA 7 przestała dekodować modele po VINie :no:

Re: Kolor Leona

PostNapisane: 24 czerwca 2010, 14:36
przez marcia
wgi no i co, jednak zrobil sie problem i trzeba sie bedzie przejechac :tuptup: :))