Brak nawiewu

Napisane:
5 lipca 2010, 20:20
przez niq
Dzisiaj po odpaleniu auta, chciałem włączyć nawiew a tu nic. Klima to samo. W ogóle nie słychać wentylatora, nic nie dmucha. Co to może być? Spotkał się ktoś z czymś takim?
Re: Brak nawiewu

Napisane:
6 lipca 2010, 18:38
przez niq
Bezpiecznik nie

sprawdzałem
[ Dodano: Nie 01 Sie, 2010 ]Dzisiaj podpiąłem vaga: Dmuchawa świeżego powietrza - V2- ; defekt lamp off