Strona 1 z 1

Brak nawiewu

PostNapisane: 5 lipca 2010, 20:20
przez niq
Dzisiaj po odpaleniu auta, chciałem włączyć nawiew a tu nic. Klima to samo. W ogóle nie słychać wentylatora, nic nie dmucha. Co to może być? Spotkał się ktoś z czymś takim?

Re: Brak nawiewu

PostNapisane: 6 lipca 2010, 18:30
przez domin3d
hmmm.... bezpiecznik :hmmm:

Re: Brak nawiewu

PostNapisane: 6 lipca 2010, 18:38
przez niq
Bezpiecznik nie ;/ sprawdzałem

[ Dodano: Nie 01 Sie, 2010 ]
Dzisiaj podpiąłem vaga: Dmuchawa świeżego powietrza - V2- ; defekt lamp off