Skrzypiący fotel

Napisane:
19 lipca 2010, 20:11
przez Mike_low
Mam problem od tygodnia zaczął mi skrzypieć fotel kierowcy;/ szczególnie słychać go w trakcie jazdy po wybojach ale ostatnio się nasiliło nie wiem dokładnie skąd dochodzą zgrzyty czy z szyn pod fotelem czy z samego fotela.Głos przypomina skrzypienie starego łóżka ze sprężynami ktoś się spotkał z takim mankamentem?Samochód ma 4 lata i takie cyrki jak w starej wołdze...
Re: Skrzypiący fotel

Napisane:
19 lipca 2010, 21:38
przez Misiek
temat juz walkowany na forum.użyj szukaj,pliss
[ Dodano: Pon 19 Lip, 2010 ]viewtopic.php?t=17476
prosze
Re: Skrzypiący fotel

Napisane:
24 lipca 2010, 15:40
przez Mike_low
sprężyny całe wszystko sprawdziłem i dalej skrzypi.jakieś inne pomysły co do mojego fotela?:)Ewidentnie głos dochodzi z oparcia poszycie zdejmowałem i nic wszystko całe sprężyny są dobrze zamocowane... nie mam pojęcia co muszę zrobić.
Re: Skrzypiący fotel

Napisane:
24 lipca 2010, 15:44
przez Sebool2006
Może sprawdź czy nie skrzypi Ci mechanizm podnoszenia/opuszczania fotela tak jak to piszą na forum Opla Vectry
http://forum.vectra-unlimited.pl/showth ... 716&page=2
Re: Skrzypiący fotel

Napisane:
24 lipca 2010, 22:17
przez Mike_low
mechanizm ten znajduje się po lewej stronie a skrzypienie jest po prawej więc też to raczej wykluczam;/
Re: Skrzypiący fotel

Napisane:
24 lipca 2010, 22:21
przez Sebool2006
Przeczytaj sobie tą wiadomość może chociaż troszkę ona Ci pomoże
http://www.opelastrag.seonetshop.pl/nap ... rowcy.html
Re: Skrzypiący fotel

Napisane:
25 lipca 2010, 21:52
przez Mike_low
na wycieraczce znalazłem żółtą gąbkę z siedzenia małe kawałki czyli oznacza to że coś ociera i rwie ją;/