Dodatkowe funkcje kodowane Vagiem
Witam.
Cupra R 2010 , ktorą mialem okazję jezdzić miała funkcję włączania światel awaryjnych przy gwałtownym hamowaniu (awaryjnym) oraz restart wskazówek na tablicy przyrządów, predkościomierza 0-300, obrotomierza 0-8000 tys., zaraz po właczeniu zaplonu, przy czym przy swiatlach dziennych podswietlaja sie same wskazowki, bez tarcz zegarow. (u mnie brak podswietlenia przy swiatlach dziennych)
Czy ktos sie orientuje czy można ustawic te funkcje w Cuprze 2009 ?
Pzdr
Piotr
Cupra R 2010 , ktorą mialem okazję jezdzić miała funkcję włączania światel awaryjnych przy gwałtownym hamowaniu (awaryjnym) oraz restart wskazówek na tablicy przyrządów, predkościomierza 0-300, obrotomierza 0-8000 tys., zaraz po właczeniu zaplonu, przy czym przy swiatlach dziennych podswietlaja sie same wskazowki, bez tarcz zegarow. (u mnie brak podswietlenia przy swiatlach dziennych)
Czy ktos sie orientuje czy można ustawic te funkcje w Cuprze 2009 ?
Pzdr
Piotr