Strona 1 z 1

Sensor poduszek powietrznych - gdzie ?

PostNapisane: 6 września 2010, 11:50
przez twofish
Muszę wyjąć z Leona 2 sensor airbagów do przeprogramowania, w większości aut jest on mniej więcej w konsoli środkowej za radiem jak wygląda to w leonie ? Może posiada ktoś jakiś ilustrowany przewodnik jak się do niego dostać ? Z góry dzięki.

Re: Sensor poduszek powietrznych - gdzie ?

PostNapisane: 6 września 2010, 11:56
przez Kozak
twofish napisał(a):jak wygląda to w leonie ? M

tak samo , jest w tym samym miejscu

Re: Sensor poduszek powietrznych - gdzie ?

PostNapisane: 6 września 2010, 13:50
przez twofish
Dzięki za info. Mógłbyś jeszcze napisać co najlepiej odkręcić, aby się najszybciej dostać do tego sensora ?

Re: Sensor poduszek powietrznych - gdzie ?

PostNapisane: 6 września 2010, 14:58
przez tatian
twofish napisał(a): napisać co najlepiej odkręcić
zacznij od tunelu środkowego to podstawa.