wibracje podczas hamowania

Napisane:
12 września 2010, 11:23
przez kluch
podczas hamowania odczuwam wibracje na kierownicy ,podczas jazdy nic się nie dzieje może mam zwichrowane tarcze?
Re: wibracje podczas hamowania

Napisane:
12 września 2010, 11:31
przez Ojciec
Możesz mieć krzywe tarcze. Kiedyś też tak miałem (w innym aucie) po zmianie tarcz na nowe wszystko ustąpiło.