przecierające się fotele
Od pewnego czasu obserwuję powolną dewastację boczków foteli. Na dzień dzisiejszy widoczne już są dziury w materiale. Sprawa dotyczy foteli z wersji wyposażeniowej Sport (takie imitujące kubełkowe).
Czy ktoś miał podobny problem?
Zastanawiam się nad wizytą u tapicera i wszycie skóry zamiast materiału. Robił ktoś może coś podobnego? Chętnie bym zobaczył efekt.
Czy ktoś miał podobny problem?
Zastanawiam się nad wizytą u tapicera i wszycie skóry zamiast materiału. Robił ktoś może coś podobnego? Chętnie bym zobaczył efekt.