Strona 1 z 1
Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
1 października 2010, 16:36
przez IceMan
Jak w temacie. Wpadł mi w oko pewien Leon. Dziwi mnie trochę ten pakiet. Niby FR ale tylny zderzak jest jakiś inny. Na początku myślałem ze to pakiet Cupra ale nawet nie wszystkie Cupry maja taki zderzak a jak juz to z podwójnym wydechem a nie tak jak tutaj centralnie ułożonym. Domyślam się że może była jakaś opcja tego wydechu ale pytam was jako specjalistów. No i drugie pytanie. Jeżeli tylny zderzak jest z takimi bocznymi wlotami to przedni też nie powinien ich mieć? Pozatym przedni zderzak ma spryski a brak xenonu. Domyślam się że przedni zderzak został zmieniony ale chętnie poczekam na wasze opinie. Felgi też jakieś inne niż FR
Poniżej fotki:

Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
1 października 2010, 16:50
przez Staszek20VT
Może to być wersja K1. Ale sporo Leonów 1P z takimi zderzakami tu w Belgii jeździ.
Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
1 października 2010, 16:56
przez noktoto
Przedni zderzak z FR (w Cuprze jest identyczny, tylko więcej elementów ma na czarno pomalowane). Tył z pakietu Seat Sport (występującego też w Linea R, K1, meksykańskiej Cuprze i jeszcze pewnie kilku innych wariantach). Lotka nie wiem z czego, śliczne brewki z eBay pewnie

Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
1 października 2010, 17:09
przez IceMan
A czy jest możliwe by była taka fabryczna konfiguracja? Przedni zderzak od FR a tył powiedzmy Seat Sport. Czy w związku z tym przedni też nie powinien być z tego pakietu?
Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
1 października 2010, 17:13
przez noktoto
Ten pakiet to, z wyjątkiem wspomnianych wersji takich jak Linea R czy K1, montowany przez dealera jest, a nie fabrycznie. W takim przypadku kupujący mógł sobie tylko tył zażyczyć (+ modyfikacje wydechu), ale jak było na prawdę to trudno zgadnąć.
Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
1 października 2010, 20:25
przez Misiek
Osobiście to połączenie, zderzak przód FR, Cupra, tył Seat Sport ni jak mi się podoba.Albo jeden pakiet, albo drugi. Lotka również taka bezpłciowa
Jeżeli tylny zderzak jest z takimi bocznymi wlotami to przedni też nie powinien ich mieć
Tak powinien i wtedy to wygląda dobrze (cały pakiet)
Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
9 maja 2011, 20:26
przez IceMan
Nie chce otwierać nowego tematu więc odgrzeje kotleta. Załóżmy że mamy pakiet Seat Sport. Możliwe by były tylko zderzaki przód i tył a brakowałoby progów i lotki? Jak to było z tym pakietem można było sobie wybrać elementy czy jak już ktoś się zdecydował to powinien być komplet zderzaki, progi i lotka???
Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
9 maja 2011, 20:31
przez Misiek
Jeśli było fabrycznie to raczej cały pakiet. Ale, ktoś mógł sam modzić i wtedy konfiguracja dowolna

Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
10 maja 2011, 06:47
przez pkonrad
IceMan, można kupić każdy element osobno, ale zdarzały się promocje, gdzie cały pakiet wychodził dużo taniej jak go kupowałeś w całości i montowałes w ASO niż jakby brać po jednym elemencie.
Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
17 maja 2011, 09:12
przez leon-k1
Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
17 maja 2011, 09:15
przez pampi
leon-k1, tył i lotka fajne...ale przód to kupa ;p
Re: Co to za pakiet Leon 1P?

Napisane:
17 maja 2011, 09:32
przez leon-k1
oj tak, mi tam się w ogóle nie podoba taki pakiet :p