[TDI PD] czy mam autoalarm?
witam
nie wiem czy wybralem dobry dzial, jak nie to przepraszam.
Panowie,od wczoraj mam leona 1p , tylko nie wiem,czy mam autoalarm? ? ja sprawdzic? jak kopne w kolo to syrena sie nie wlacza
sorki za glupie pytanie,ale naprawde mam problem....
oraz jak sprawdzic,czy moje halogeny maja opcje doswietlania zakretów? wlacza sie je przez pociagniecie galki od swiatel, do siebie.
nie wiem czy wybralem dobry dzial, jak nie to przepraszam.
Panowie,od wczoraj mam leona 1p , tylko nie wiem,czy mam autoalarm? ? ja sprawdzic? jak kopne w kolo to syrena sie nie wlacza
oraz jak sprawdzic,czy moje halogeny maja opcje doswietlania zakretów? wlacza sie je przez pociagniecie galki od swiatel, do siebie.