Strona 1 z 1

panel sterowania klimy

PostNapisane: 19 lutego 2011, 09:11
przez mik1980
witam!
nie moglem znalesc tego tematu wiec zakladam nowy...

chcialbym wymienic panel sterowania (mam stary gdzie sa 3 pokretla) stopien grzania, sila powietrza klima itd...
czy bedzie mi pasowal i dzialal prawidlowo taki z tym malym wyswietlaczem? czy to wymaga dokupienia czegos wiecej??? standardowo mam CLIMATIC a nie CLIMATRONIK

Re: panel sterowania klimy

PostNapisane: 19 lutego 2011, 09:46
przez ciso1
http://furmanka.blogspot.com/
Poczytaj sobie- tu gość zakładał sobie climatronic:) masz podane na tacy jak sobie panel zamienić:)

Re: panel sterowania klimy

PostNapisane: 19 lutego 2011, 20:46
przez orlo88
http://furmanka.blogspot.com/
Poczytaj sobie- tu gość zakładał sobie climatronic:) masz podane na tacy jak sobie panel zamienić:)

Temat jest z climatronicem ale niedokończony:/
Ma ktoś inny pomysł ??