Czy miał ktoś coś takiego i ew. ma jakiś pomysł
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


Tom-Tdi napisał(a):przeczyść styki


PeterSC napisał(a):witam.
mialem dokladnie to samo jakis czas temu...
powod jest raczej smieszny i nie do konca dla mnie zrozumialy, ale u mnie pomoglo tylko jedno mianowicie na wylaczonym aucie trzeba bylo podlaczyc VAGa, skasowac komunikat spalonej zarowki, wymienic zarowke na nowa i dopiero odpalic auto... od tamtego zabiegu swieci bez problemu.
pozdro

Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości