Strona 1 z 1

Luźne lusterko

PostNapisane: 23 kwietnia 2011, 18:16
przez niq
Kiedyś widziałem ale nie umiem znaleźć tematu o poluzowanym mocowaniu lusterka bocznego. Czy da się je dokręcić nie rozbierając całych drzwi? np przez otwór głośnikowy?

Re: Luźne lusterko

PostNapisane: 23 kwietnia 2011, 18:19
przez Ojciec
niq, przez głośnik to nie bardzo, jak coś to spróbuj ten materiał zdjąć ale z tego co pamiętam to tam też jest ciasno i nie dojdziesz.

Re: Luźne lusterko

PostNapisane: 23 kwietnia 2011, 19:12
przez niq
no właśnie wygłuszenie mam i nie chce jakoś tego rozkręcać ;/

Re: Luźne lusterko

PostNapisane: 24 kwietnia 2011, 18:37
przez sebatfsi
Ja swoje dokręcałem poprzez głośnik i jakos sie trzyma i juz nie lata.. Aczkolwiek reka cała podrapana po tej operacji. I musisz wziac koncowke o danym rozmiarze nasadowego klucza bo inaczej nie dasz rady palcami tego dobrze dokrecic a calego klucza nie wsadzisz.

Re: Luźne lusterko

PostNapisane: 27 kwietnia 2011, 16:54
przez zajcu
Ja rozbierałem całe drzwi, inaczej to ciężko dość, sama operacja rozebrania całych drzwi też nie jest wcale miła lekka i przyjemna, ale lepiej popracować nad tym samemu, w serwisie to pewnie sobie ładnie za liczą.

Re: Luźne lusterko

PostNapisane: 28 kwietnia 2011, 19:13
przez sebatfsi
Jestes sprytny to dasz rade przez glosnik tak jak pisalem.
A drzwi lepiej nie rozbieraj bo pozniej bedzie wszystko trzeszczec... :/

Re: Luźne lusterko

PostNapisane: 8 maja 2011, 18:45
przez Lezz
Potwierdzam. Mam raczej małą i szczupłą łapkę i lusterko wczoraj dokręciłem bez problemu poprzez otwór głośnika. Dokręcałem kluczem oczkowym nr 13.

pozdr

Re: Luźne lusterko

PostNapisane: 13 maja 2011, 15:11
przez igorpl
ehh no to bede probowac przez glosnik, bo mi sie nie chce zdejmowac tapicerki (nie mam tasmy do zablokowania szyby - chyba ze ma ktos jakis inny patent?)

Re: Luźne lusterko

PostNapisane: 13 maja 2011, 20:57
przez Misiek
igorpl napisał(a):nie mam tasmy do zablokowania szyby

a po co taśma? Masz elektryczne szyby?? Demontowałem kiedyś boczek żeby właśnie dokręcić lusterko i nic nie oblepiałem. Szyba nie spadła. Demontujesz sam boczek a nie siłownik do podnoszenia szyb :hmmm: A jeśli dla pewności wolisz zabezpieczyć to byle taśma klejąca wystarczy. Dostępna w np. sklepach budowlanych, za nie duże pieniądze.