przez domin3d » 7 maja 2011, 15:25
Ja od lat stosuje właśnie biały smar. Powód- nie jest tłusty, nie lepi się, ....a co za tym idzie nie ma mowy o przylepianiu się drobinek piasku, kurzu itp, co w połączeniu ze zwykłym smarem tworzy pastę ścierną. A swoją drogą, biały smar zalecany jest do łańcuchów rowerowych, otwartych przekładni czy prowadnic szyberdachu.
Toledo 1M 1.4 16V... 75PS
Leon 1P 1.8 TSI... 160PS
Honda Accord CL7 2.0 155PS