Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

[ALL] smarowanie zawiasów

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

[ALL] smarowanie zawiasów

Postprzez kucias » 7 maja 2011, 13:41

Jak w temacie... czego szanowni koledzy używają do przesmarowania zawiasów w swoich samochodach? Mam na zawisach jakiś biały smar z ASO, ale już nie działa więc stąd moje pytanie.
Zobacz Profil
kucias
Stella
Stella
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 lutego 2010, 01:14
Lokalizacja: krakuff
Auto: Seat Leon 1P

Reklama

Re: [ALL] smarowanie zawiasów

Postprzez __radmak__ » 7 maja 2011, 13:53

Ja siknąłem SONAXEM SILIKON W SPRAYU, niby piszę że do takich rzeczy :) Jest bezbarwny i nie śmierdzący .
Zobacz Profil
__radmak__
Sport
Sport
 
Posty: 286
Dołączył(a): 31 sierpnia 2008, 19:19
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Leon

Re: [ALL] smarowanie zawiasów

Postprzez domin3d » 7 maja 2011, 15:25

Ja od lat stosuje właśnie biały smar. Powód- nie jest tłusty, nie lepi się, ....a co za tym idzie nie ma mowy o przylepianiu się drobinek piasku, kurzu itp, co w połączeniu ze zwykłym smarem tworzy pastę ścierną. A swoją drogą, biały smar zalecany jest do łańcuchów rowerowych, otwartych przekładni czy prowadnic szyberdachu.
Toledo 1M 1.4 16V... 75PS
Leon 1P 1.8 TSI... 160PS
Honda Accord CL7 2.0 155PS
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
domin3d
Stella +
Stella +
 
Posty: 71
Dołączył(a): 22 lutego 2009, 07:56
Lokalizacja: W-wa
Auto: Red Rubin 1P
Silnik: BZB 1.8


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości