[ALL] smarowanie zawiasów

Napisane:
7 maja 2011, 13:41
przez kucias
Jak w temacie... czego szanowni koledzy używają do przesmarowania zawiasów w swoich samochodach? Mam na zawisach jakiś biały smar z ASO, ale już nie działa więc stąd moje pytanie.
Re: [ALL] smarowanie zawiasów

Napisane:
7 maja 2011, 13:53
przez __radmak__
Ja siknąłem SONAXEM SILIKON W SPRAYU, niby piszę że do takich rzeczy

Jest bezbarwny i nie śmierdzący .
Re: [ALL] smarowanie zawiasów

Napisane:
7 maja 2011, 15:25
przez domin3d
Ja od lat stosuje właśnie biały smar. Powód- nie jest tłusty, nie lepi się, ....a co za tym idzie nie ma mowy o przylepianiu się drobinek piasku, kurzu itp, co w połączeniu ze zwykłym smarem tworzy pastę ścierną. A swoją drogą, biały smar zalecany jest do łańcuchów rowerowych, otwartych przekładni czy prowadnic szyberdachu.