Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez daro1962 » 6 czerwca 2011, 12:43
W itam. nie znalazlem podobnego tematu lub za slabo szukalem
Chcialem zalozyc hak do Seata Leona 2 i nie wiem ktory i co potrzeba do montazu i czy w ogole istnieje taki hak pasujacy bez wycinania polowy zderzaka z serii Linea R.Bo to najwazniejsze czy w ogole spasuje jakis .
Wydech mam z boku tyle ze zderzak mam taki jak na tym zdjeciu :
http://photos01.otomoto.pl/photos/origi ... 5996_3.jpg
zdjecie pogladowe.
Z góry dziekuje za odpowiedz
-
Zobacz Profil
daro1962
- Stella

-
- Posty: 28
- Dołączył(a): 14 maja 2008, 20:57
- Lokalizacja: ;)
- Auto: altea
przez mishaxxl » 20 czerwca 2011, 14:48
Najlepiej to założyć oryginale ale to są duże koszta. Najlepiej jak podjedziesz do gości co montują haki i będziesz wiedział czy bez cięcia zderzaka da rade coś założyć i jakie są tego koszta
-
Zobacz Profil
mishaxxl
- Stella

-
- Posty: 3
- Dołączył(a): 5 kwietnia 2010, 19:00
- Lokalizacja: Olsztyn/Ostrołęka
- Auto: opel
przez Obarek » 20 czerwca 2011, 22:19
Gdyby ktoś cos wymodził to poprosze o jakieś mini fotostory albo choć info o kosztach i konkretnych modelach które da się dopasowac.
dzięks
-
Zobacz Profil
Obarek
- Stella +

-
- Posty: 82
- Dołączył(a): 27 listopada 2004, 00:17
- Lokalizacja: Kraków
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość