Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

[ALL] Hak holowniczy

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

[ALL] Hak holowniczy

Postprzez daro1962 » 6 czerwca 2011, 12:43

W itam. nie znalazlem podobnego tematu lub za slabo szukalem ;)

Chcialem zalozyc hak do Seata Leona 2 i nie wiem ktory i co potrzeba do montazu i czy w ogole istnieje taki hak pasujacy bez wycinania polowy zderzaka z serii Linea R.Bo to najwazniejsze czy w ogole spasuje jakis .

Wydech mam z boku tyle ze zderzak mam taki jak na tym zdjeciu : http://photos01.otomoto.pl/photos/origi ... 5996_3.jpg
zdjecie pogladowe.

Z góry dziekuje za odpowiedz
Zobacz Profil
daro1962
Stella
Stella
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 maja 2008, 20:57
Lokalizacja: ;)
Auto: altea

Reklama

Re: [ALL] Hak holowniczy

Postprzez mishaxxl » 20 czerwca 2011, 14:48

Najlepiej to założyć oryginale ale to są duże koszta. Najlepiej jak podjedziesz do gości co montują haki i będziesz wiedział czy bez cięcia zderzaka da rade coś założyć i jakie są tego koszta
Zobacz Profil
mishaxxl
Stella
Stella
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 kwietnia 2010, 19:00
Lokalizacja: Olsztyn/Ostrołęka
Auto: opel

Re: [ALL] Hak holowniczy

Postprzez Obarek » 20 czerwca 2011, 22:19

Gdyby ktoś cos wymodził to poprosze o jakieś mini fotostory albo choć info o kosztach i konkretnych modelach które da się dopasowac.
dzięks
Zobacz Profil
Obarek
Stella +
Stella +
 
Posty: 82
Dołączył(a): 27 listopada 2004, 00:17
Lokalizacja: Kraków

Re: [ALL] Hak holowniczy

Postprzez barteq73 » 21 czerwca 2011, 21:59

Zobacz Profil
Avatar użytkownika
barteq73
Sport
Sport
 
Posty: 347
Dołączył(a): 20 kwietnia 2008, 17:59
Lokalizacja: Polska
Auto: XL DSG
Silnik: TDI pompowtryski PD


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość